Zatímco dnes se za modelku vydává téměř každá dívka, která si udělá pár rádoby profesionálních fotek na instagramu, na kterých odhalí vymakaný zadeček, nohy a častokrát i silikonové poprsí v celé jejich kráse, dříve tomu tak nebylo a opravdové modelky byly jen vyvolené krásky.

Mezi modelky, které tělem profesi skutečně nezapřou, se stále řadí i Kateřina Průšová. Ta vyhrála Zapletalovu (79) soutěž Miss sice už v roce 2002, pár let před čtyřicítkou ale vypadá stále dokonale. Což nyní dokazuje na svých sociálních sítích, kde se předvedla v krajkovém černém prádle s punčoškami, které rozproudí fantazii nejednoho muže! A aby tomu dodala punc erotičnosti, nechybí ani nejvíc sexy dámská obuv - černé lakované lodičky na jehlovém podpatku...

Dokonalé křivky ale modelka rozhodně nemá zadarmo. Dlouhé nohy až do nebe sice do vínku dostala, štíhlou, sexy a pevnou postavu má ovšem vydřenou pravidelným silovým cvičením a striktní životosprávou. Je to tak. Pokud by se snad některá žena chtěla přiblížit dokonalosti Katky Průšové, není to žádná legrace, ale dřina a odříkání. Jak můžete však vidět v galerii, ten pohled stojí skutečně za to!

VIDEO: Misska Kateřina Prušová: Pravda o mém drastickém cvičení! 

Video
délka: 04:40.43

Misska Kateřina Prušová: Pravda o mém drastickém cvičení! Markéta Reinischová

Fotogalerie
64 fotografií