Karolína Kokešová nebyla spokojená s velikostí svého poprsí, a tak loni v červnu podstoupila plastickou operaci. Přitom právě se svým přírodním poprsím, i když menším, vyhrála Miss Global.

„Po úspěchu na světové soutěži jsem již neměla v plánu se žádné jiné světové soutěže účastnit, účast na soutěži Miss Universe mi byla Českou Miss nabídnuta a jsem ráda, že i přesto, že jsem pořád ,úřadující‘ Miss Global, mi skrze covidovou situaci organizace dovolila se Miss Universe účastnit a plně mě podporuje,“ pochlubila se modelka, která už pomalu balí, protože do USA poletí již tuhle sobotu.

VIDEO: Naštvaná misska Karolína Kokešová: Neúspěch jí vzal slova ze rtů!

Video
délka: 01:44.32
Video se připravuje ...

Naštvaná misska Karolína Kokešová: Neúspěch jí vzal slova ze rtů! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Musí vybrat spoustu šatů a národní kostým. A tady se ukáže, zda bylo její rozhodnutí, tedy zvětšit si ňadra, správné. Někteří její fanoušci si to nemyslí.

„Ta postava je dost směšná… Holka má tak 30 kg a k tomu ty umělý balóny… Opravdu nevkusné,“ okomentoval její fotku v plavkách sledující jejího profilu na sociální síti. Pravda, Karolína je drobné postavy, ale umělá prsa mají mnohé její kolegyně ještě výrazně robustnější.

Fotogalerie
42 fotografií