Tak to „do roka a do dne“ krásně stihli! S populárním hudebníkem Janem Pokorným, jenž je známější pod svou přezdívkou Pokáč, byla česká rekordmanka v sedmiboji i halovém pětiboji Eliška Klučinová zasnoubená od loňského prosince. Kdy na jejich velký den ale dojde, to si oba snoubenci nechávali pro sebe. Situaci jim navíc komplikovala i koronavirová pandemie. Nakonec do toho přece jenom praštili, jak se říká – a fotografie z jejich utajené svatby již visí na písničkářově instagramu.

Pokáčovu veselku „propálil“ již během svatebního dne, tedy 5. října 2021, zpěvák Václav Lebeda (29). Ve svých instastories se ukázal celý vyfiknutý a ptal se do objektivu: „Kdopak se nám to dneska žení? Já vám to řeknu – tenhle!“ V záběru se objevil Pokorný se zaskočeným výrazem v obličeji, načež mu Lebeda, známější jako Voxel, vlepil pusu na tvář, jenom to mlasklo. Následující den se rozhodl prolomit mlčení i sám Pokáč, jenž sdílel půvabný snímek čerstvých novomanželů s popiskem „Pokáčovic“.

VIDEO: Písní Ježíšek má covid jsem vystrašil děti! Ale byla to nadsázka, říká Pokáč

Video
délka: 08:09.28
Video se připravuje ...

Písní Ježíšek má covid jsem vystrašil děti! Ale byla to nadsázka, říká Pokáč Luboš Procházka

Pod snímkem, na němž to jak nevěstě v nádherných bílých šatech a s dlouhou vlečkou, tak i ženichovi v ležérním hnědém saku velice sluší, se to začalo hemžit přáníčky všeho nejlepšího. „Gratulace!“ napsala mu například zpěvačka Ewa Farna (28), přidala se i modelka Barbora Mottlová (35) či zpěvačka Anna Slováčková (26), která s Pokáčem nazpívala duet I když jsme plešatý.

„No nekecej, ty tajnůskáři! Tak ať vám to taky lepí dloouhoooo,“ reagoval hokejista Tomáš Plekanec (38), jenž do chomoutu vstoupil v polovině září. Jeho choť, tenistka Lucie Šafářová (34), také nezůstala pozadu: „Přidávám se ke gratulantům! Ať vám ta láska pořád kvete!“ napsala mu. I jejich veselka byla široké veřejnosti utajena. Zatímco dvojice sportovců se ženila v Beskydech, „Pokáčovic“ si řekli své „ano“ ve středních Čechách.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Pokáč (@pokacovo_instac)

Bronzová medailistka z halového mistrovství Evropy 2015 Eliška Klučinová se s budoucím manželem poznala na koncertu krátce před ukončením aktivní kariéry, kterou po opakovaných zdravotních problémech uzavřela na podzim 2019. S partnerem Janem Pokorným si mimo jiné zahrála v klipu jeho písně Úplně levej. Loni na Vánoce se zasnoubili a o necelé dva měsíce později přivítali na světě prvního potomka, synka Theodora (8 měsíců).
Fotogalerie
47 fotografií