Pátek 22. října 2021
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
Oblačno, déšť 15°C

Módní kritička Ina T. udeřila na Plekancovy svatby: Staromódní konfekce a osvědčený průměr!

/
 • Módní kritička Blesku porovnala svatby Plekance.
  26. září 2021 ● 05:00

  Tomáš Plekanec (38) vždy vynikal v tom nejdůležitějším – v hokeji. Jeho osobní život ale není zcela bez poskvrnky. Respektive vztahový. První manželství s Lucií Vondráčkovou vzniklo v Praze v kapličce sv. Kláry v červnu 2011 a o nikterak honosnou svatbu se nejednalo. Čemuž tak trochu odpovídalo i slavnostní oblečení novomanželů.

  Psal se rok 2011, kdy si hokejista Tomáš Plekanec vzal za manželku zpěvačku a herečku Lucii Vondráčkovou (41). O deset let později si vzal Lucii znovu, tentokrát ovšem tenistku Šafářovou (34). Zatímco na první svatbě měl oblek z konfekce, na druhé si přece jen polepšil. A jak ve srovnání dopadly obě nevěsty Lucie a Lucie?

  Manželství s Vondráčkovou, ze kterého vzešli dva synové Matyáš a Adam, ale po devíti letech oficiálně skončilo a rozvedený Plekanec poklekl před svojí partnerkou, bývalou tenisovou hvězdou Lucií Šafářovou, s níž stihl nejdříve založit rodinu, a přivést tak na svět dceru Leontýnku (1). A tak o deset let a tři měsíce později došlo na tajnou svatbu s druhou Lucií.

  Zejména pro nevěstu jsou důležitým prvkem celé veselky svatební šaty. Která Lucie v tomto směru obstála lépe? A co Plekanec, poučil se z dávných chyb?

  Tomáš Plekanec ani o svatebním dni neodložil mobilní telefon.
  Autor: Jindřich Starý (Blesk)

 • 1.

  Svatba s Vondráčkovou

  Zpěvačka, která známému sportovci řekla své ano před deseti lety, pro svůj svatební den volila pod prsy přestřižené, na dvojitá tenká ramínka zavěšené šaty empírového střihu s kamínky zdobeným živůtkem a řasením, jež zbytečně přidávalo na objemu tehdy již těhotné zpěvačce. Přes ramena spuštěný bílý šál byl nelogicky navíc a z měkkých vln nevhodně probarvených vlasů tvořený účes působil retro i v době obřadu. Samotný sportovec pak překvapivě oblékl konfekci v podobě bílou kravatou doplněného světle šedého obleku, jenž mu zjevně neseděl jak v ramenou, tak v délce kalhot, po kterých si šlapal.

 • 2.

  Svatba s Šafářovou

  Plekancova druhá svatba je, alespoň co se týče zvolených outfitů, o něco vyladěnější. Šafářová nešla do klasické princeznovské róby, ale sáhla po střihově strohých, krajkových, tělovou podšívkou vypodložených šatů, jež dají vyniknout perfektní postavě. Hluboký, přesto vkusný výstřih na hrudi i zádech, korálky zdobený pas a mělká, od pasu se rozvolňující silueta, jež přechází do krátké vlečky. Róba nepatří mezi aktuální módní trendy, ale zachovává si jistou sofistikovanou linii, která sportovkyni sedí, konvenuje s rozvolněným účesem se spuštěnými prameny i pro fotky zvoleným místem.

  Přes zmiňované, s humorem vyřčené obavy Šafářové, že na druhou svatbu po drahém rozvodu nebude tolik peněz, Plekanec zainvestoval, a to do svého, tentokrát tmavého svatebního obleku. Ten se podle celkového střihu zdá být konečně na míru, doplněn hnědými polobotkami a připnutou květinou v klopě. Přes výše zmíněné je však alespoň v rámci zvolených modelů zřejmé, že se novomanželé i tentokrát vydali spíše cestou osvědčeného průměru bez snahy oslnit, což však není výčitka, nýbrž konstatování.

  Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec si konečně řekli své ano!
  Autor: Instagram Tomáše Plekance

 • 3.

  VIDEO: Koranteng o otci a životě v Africe. A utajená svatba Plekance a Šafářové

  Video
  délka: 02:18.96

  Koranteng o otci a životě v Africe. A utajená svatba Plekance a Šafářové Bára Horáková

  Fotogalerie
  58 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 44

Baldedash: Podruhé se také musel ženit 😃 nebo si myslíte , že Šafářová chtěla zůstat svobodnou matkou?

(06. 10. 2021 16:26)

Taxodxvedlex: Šafi je opravdu velmi ošklivá a asi i dost tvrdá,zřejmě se oba v tomhle našli.Protěžují jen svoji dceru,jako by další děti Pleky neměl.Ani bych se nedivila,kdyby kluci už u taťky nechtěli být.co svatba..ale jeho děti to odnesli nejvíc,tahat je zpět do Čr kvůli tomu,že otec má mozek jinde

(29. 09. 2021 17:51)

lekno: prochaskanamoste: Chcete jim vnutit pocit viny kecama o prokletí ? Tak pozor, moc se s tím neohánějte, aby to nezatěžilo nakonec vás. Búh vidí, co jim přejete a zná vaše skutky. Napsat, že si oni své štěstí postavili na neštěstí druhých - je pokrytecká lež. Žádné manželství LŠ nerozbila, protože v tom čase už prakticky ten vztah neexistoval. Pleky nebyl povinen doživotně trpět vedle LV jenom kvúli dětem. Nebyl povinen se nechat znásilňovat – nucené manželství není totiž nic jinýho. Vy by jste ho k LV přivázali na doživotí, co ? Kdyby to šlo.. Ale doba otroctví všude ještě na 100% neběží..

(27. 09. 2021 18:03)

Hestia1: V tom budou peníze, můžou si dovolit všechno, takže proč zůstávat ve stejnym vztahu...sobeckost

(27. 09. 2021 17:38)

xsedmikraska: Sledovala jsem pořad "česká ulička", kdy na téma svatby narazil M. Hrdlička v rozhovoru s Plekancem. Plekanec v žádném případě nevyzněl jako někdo, kdo se k takovému kroku chystá v nejbližším období. Spíše naopak. Takže mi to vyznívá pravděpodobněji tak, že podlehl "tlaku" spíše, než že to bylo jeho vlastní rozhodnutí. No a zda si polepšil, že odešel od své bývalé manželky? To časem pozná sám. Každopádně si život hodně zkomplikoval.

(27. 09. 2021 14:27)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy