Svatbu před narozením dítěte už se svou krásnou snoubenkou nestihne – koneckonců k zasnoubení došlo „teprve“ v prosinci loňského roku. Hudebník Pokáč, který si získal srdce posluchačů (mimo jiné) duetem s Aničkou Slováčkovou (25) I když jsme plešatý, se na sociální síti pochlubil krásnou novinkou: narodil se mu syn. „Teodor Pokorný, 11. 2. 2021. Všichni zdraví, maminka úžasná, já to přežil taky,“ hlásil na Instagramu pyšný tatínek a hashtagem zdůraznil, že je „úplně šťastnej“.

Aby také ne! Těhotenství jeho partnerky, bývalé české vícebojařky, která se dokonce účastnila olympiády v roce 2012 v Londýně a v roce 2015 získala bronz na halovém mistrovství Evropy v Praze, než musela svou úspěšnou kariéru ukončit kvůli zranění v září 2019, bylo jejich čistě soukromou záležitostí. Pokornému a Klučinové, kteří spolu randí teprve druhým rokem, se kvůli koronavirové pandemii povedlo očekávaný přírůstek do rodiny utajit až do porodu.

VIDEO: Šokující proměna těhotné Zorky Hejdové: Manžel Míra jen zírá  

Video
délka: 02:08.80
Video se připravuje ...

Šokující proměna těhotné Zorky Hejdové: Manžel Míra jen zírá. Kisa Císařová

Pod příspěvkem známého muzikanta se to okamžitě začalo hemžit gratulacemi od kolegů z hudební branže. „Pokáčuuuu! Táto! Obrovská gratulace! Objímám statečnou maminku! Buďte zdraví a hlavně spooolu,“ jásala například zpěvačka Ewa Farna (27). S gratulacemi přispěchaly i dvě komičky z humoristického tria 3v1, tedy těhotná herečka Nikol Štíbrová (34) a Veronika Arichteva(34), která se stala maminkou v září loňského roku. A pochopitelně nechyběla ani Anička Slováčková. „Ou jéééé Gratuluju moou! Božííííí! Spoustu zdraví všem!“

VIDEO: Ornella Koktová znovu v tom: Těhotenství je rizikové, s Pepou mluvíme o smrti!  

Video
délka: 27:20.88
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Ornella Koktová znovu v tom: Těhotenství je rizikové, s Pepou mluvíme o smrti! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
39 fotografií