Když mu zavolal režisér Peter Bebjak (51), že má pro něho krásnou roli stárnoucího profesora, dlouho se nerozmýšlel. „Poněvadž jsem s ním už točil a byla to hezká zkušenost, řekl jsem mu rovnou, že to beru,“ svěřil se herec Švandova divadla.

Pak mu volal jeho manažer, že se už s produkcí domluvili na penězích. A opatrně se ho zeptal, jestli už četl scénář. „A protože jsem řekl, že ne, informoval mě, že tam mám nějakou lupačku. To je brněnský výraz pro sexuální scénu,“ vysvětlil herec.

A pak to přišlo... „Manažer mi oznámil, že je to s chlapem a je tam všechno. Bez dubléra, jenom já s Honzou Cinou,“ popisoval Veselý, který se v tu chvíli orosil na čele. Jan Cina (23) je přiznaný gay, Veselý ale musel sebrat veškerou statečnost. „Nebylo to ještě podepsané, ale dal jsem slovo a chtěl jsem ho dodržet,“ vyprávěl v primáckém talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

„Po natáčení jsem doma tři dny nemluvil! Paní mě nechala, že se snad vzpamatuju...“ svěřil se Luboš s tím, že jeho partnerka, herečka Bohdana Pavlíková (44) alias Jindra z nekonečného seriálu Ulice, je velmi tolerantní.

Naštěstí pro oba se z toho dostal. „Pak se všechno vrátilo do normálních kolejí a začal zase pravidelný sex,“ dodal Veselý s úsměvem.

Luboš je dvakrát rozvedený, jeho první ženou byla Iva Pazderková (41). S druhou ženou má dceru Johanku (34). Nyní žije 10 let ve vztahu s Pavlíkovou.Ta mu toleruje i jeho nákladný koníček. Navzdory zkušenosti se šikanou na vojně sbírá Luboš vojenské uniformy a artefakty.

„Vzali mě na konzervatoř, ale tam jsem zlobil, ve třeťáku jsem odešel a šel na vojnu. Rukoval jsem v Prešově k průzkumákům. Nebyla to pěkná vojna, zažil jsem i šikanu a říkal jsem si, že na sebe už nikdy nevezmu zelenou. Ale postupem let jsem se nějak zbláznil a jsem v období, že mám doma uniformy. Moje paní je hodně nešťastná, je v tom už hodně peněz...“ prozradil na sebe Veselý.

VIDEO: Luboš Veselý v 7 pádech Honzy Dědka: Po sexuální scéně s Cinou jsem tři dny nemluvil

Video
délka: 01:50.40
Video se připravuje ...

Luboš Veselý v 7 pádech Honzy Dědka: Po sexuální scéně s Cinou jsem tři dny nemluvil FTV Prima

Fotogalerie
44 fotografií