Plány na svatbu ovšem páru neodsunul jejich vlastní společný potomek. „Svatbu jsme přesunuli až na příští rok. Měli jsme teď dost práce, abychom dohnali resty vzniklé v rámci lockdownu. Do toho přišly nějaké rodinné věci, které se úplně neslučovaly s vizí, jak bychom to chtěli. Tak jsme si řekli, že nebudeme na nic spěchat,“ prozradila Blesku rapperka Sharlota s tím, že termín svatby si s partnerem nově stanovali na červen roku 2022. Kdyby šlo všechno podle původního plánu, svým fanouškům by se coby vdaná paní Sharlota představila už letos v září. Místo manželky se ale v tom termínu ze Sharloty stane starší sestra.

„Má se mi narodit sestra. My jsme původně chtěli svatbu v termínu, kdy se má narodit. Trochu to kolidovalo. Rozhodli jsme se proto přesunout svatbu na klidnější dobu,“ svěřila potetovaná umělkyně, která se o čtvrt století mladší nevlastní sestry dočká od otce a jeho nové manželky. Pokud vše půjde, jak má, nevlastní sestry budou slavit narozeniny společně, jelikož termín porodu i Sharlotiny narozeniny 17. září jsou blízko sebe. A jak se Sharlota těší, až se stane velkou starší sestrou? „Spíš se těším, až budu máma. Takhle to řeknu na rovinu,“ uzavřela téma nového přírůstku do rodiny Sharlota, která na svou veselku zatím přesně stanovený rozpočet nemá, počítá ale s vynaložením vskutku nemalé částky.

„Říkám si, že budu kašlat na rozpočty a na to, kolik co bude stát. Beru si člověka, se kterým chci být do konce života. Věřím, že k částce půl míče se to vyšplhá,“ je přesvědčená Sharlota o vynaložení půl milionu korun a pro svůj velký den se tedy nebojí sáhnout hluboko do peněženky. Dokud je ale ještě svobodnou holkou, obráží mejdany, co to jde. Jako třeba nedávno, když dorazila na párty ve stylu svých oblíbených devadesátých let, kde si známá milovnice bot vyhlížela další kousky do svého už tak obsáhlého botníku. Ten aktuálně čítá přes tři sta párů.             

VIDEO: Potetovaná zpěvačka Sharlota: Do plavek nehubnu, protože nemusím!  

Video
délka: 02:24.34
Video se připravuje ...

Potetovaná zpěvačka Sharlota: Do plavek nehubnu, protože nemusím! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
40 fotografií