Neobtěžovala si vzít podprsenku a blankytně modré šaty, v nichž vypadala jako malá mořská víla, měla na sobě tak upnuté, že možná neměla ani kalhotky. Kontroverzní zpěvačka na sebe v pražském Slovanském domě strhla pozornost všech. A to ještě neviděli film, v němž potetovaná krasavice tancuje u tyče před vyjeveným Matoušem Rumlem (35) alias Lexou ze sitcomu Comeback.

3x týdně u tyče

„Je to odvážná role pro odvážný lidi a to já jsem stoprocentně. Rozhodně tam vystupuju z komfortní zóny,“ řekla Sharlota deníku Aha! na premiérovém večírku. „Před touhle komedií jsem točila ještě jeden film a tam jsem byla komplet nahá, takže tohle pro mě nebyl takovej extrém. Těžší bylo se za měsíc naučit choreografii kolem tyče,“ tvrdila rapperka. Na tréninky chodila třikrát týdně.

Nahá se zbraní

Se svlékáním na place před celým štábem už má zkušenosti z filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který teprve bude mít premiéru. V něm pro změnu pózovala nahá se samopalem. „Režiséři prostě vnímají moji energii a tím, že nejsem herečka, tak si to krásně sedlo. Ty role jsou v rámci mých možností,“ dodal Sharlota s úsměvem.

Ruml rozváží pizzu s trávou

V komedii Ubal a zmiz se v úplně jiném světle předvede i Matouš Ruml alias puberťák Lexa z Comebacku. Po městě totiž rozváží krabice s pizzou, ve kterých je i tráva – a marihuanu taky ve velkém kouří. „Ve svém okolí znám samozřejmě spoustu lidí, co hulí, ale já tomu nikdy nepropadnul. Měl jsem jednu blbou zkušenost a od té doby to nedělám. Rozhodně nejsem člověk, který by to měl tak rád, aby to pěstoval,“ řekl Aha! herec. Na plátně si aspoň užil pohled na polonahou Sharlotu, do které se ve filmu zamiloval.

VIDEO: Ubal a zmiz: Titulní song nového filmu nazpíval Tom Sean

Video
délka: 02:24.12

Ubal a zmiz: Titulní song nového filmu nazpíval Tom Sean Cinemart


Fotogalerie
28 fotografií