Půvabná modelka a příležitostná zpěvačka Jitka Boho, která ještě pod svým dívčím příjmením Válková získala v roce 2010 korunku České Miss, neprožívá zrovna nejšťastnější životní období. Poté, co se jí rozpadlo manželství s hudebníkem Lukášem Boho (37), nedopadl ani její vztah se sympatickým režisérem Matějem Liškou. Ten jejich rozchod oznámil na sociální síti koncem května: „Jitřenko, děkuji ti za vše, získala jsi celé mé srdce, ale já to tvé ne.“ A ze smutného vyznání je zcela jasné, z čího popudu konec přišel.

Co se dělo za zavřenými dveřmi, to ví jenom oni sami, jisté však je, že milostné problémy, studium vysoké školy a rovněž starosti matky samoživitelky se na Jitce projevily i velice nepříjemnými zdravotními obtížemi. „Věřím, že naše tělo rozhodně ovlivňuje psychika. Bolí mě záda, poslední dobou fakt dost, do toho teď angína…“ líčila své obtíže na instagramu. Proti bolestem zad bojuje rehabilitacemi, angínu je zase potřeba pořádně vyležet. Ta možná souvisí s koronavirovým onemocněním, které v minulosti prodělala.

„Kdo se v tom trochu orientuje, ví… Ale! Tohle vše přejde. Věřím! Chce to čas,“ uklidňuje sama sebe Jitka, maminka pětileté Rosalie. A uklidňují ji i její fanoušci i kolegové z umělecké branže. „Ať je Ti líp, Jitulko,“ napsala jí například zpěvačka Leona Machálková (54).

VIDEO: Jitka Boho po rozchodu s režisérem: Chci už chlapa na celý život!

Video
Video se připravuje ...

Jitka Boho po rozchodu s režisérem: Chci už chlapa na celý život! Kateřina Štichová

Vzhledem k tomu, že stav mysli podle Jitky Boho ovlivňuje stav těla, snaží se s tím vším bojovat. „Nevím, jak to máte vy, ale já, když mě něco trápí, pouštím si hlavně pozitivní hudbu nebo oblíbený seriál,“ svěřila se.

Znepokojující slova doplnila snímkem, na němž se oděná do sporého spodního prádla culí skutečně bezstarostně. „Ani já teď pusu od ucha k uchu moc často nemívám, ale rozhodně se úsměvu nevzdám. Zvlášť když mám ty své upíří zuby, ne? Vydrž, Prťka, vydrž!“ připomněla slavnou hlášku z komedie Sněženky a machři.
Fotogalerie
56 fotografií