Jak už naznačovala předem, Kamu se rozhodla dát sbohem svým prsním impantátům. „Svými prsními úpravami jsem se nikdy netajila. První jsem podstoupila, když jsem shodila 35 kg, a na doporučení si nechala chybějící tuk nahradit výplní. Jenže pak jsem začala aktivně sportovat a prsa se mi pod tíhou implantátů začala v sedu opírat o stehna. Tak jsem šla po třech letech podruhé, tentokrát mi pan doktor prsa zmenšil, i s výplní vytáhnul nahoru, a udělal mi boží rekonstrukci. No, jestli měl někdo fakt dobře udělaný prsa, tak jsem to byla já,“ smála se Kamu, která vše popsala na instagramu u fotky z nemocničního lůžka.

„Byla to opravdu ta nejkrásnější prsa,“ tvrdí s tím, že měla dobrý základ a super chirurga, a tak ňadra vypadala jako její. Jenže tělo si nezvyklo... „No jo...jenže ony moje nebyly. Vždy pro mě bylo těžký se s implantáty pod kůží sžít, ale snažila jsem se zvyknout si a neřešit, že moje tělo cizí tělesa nepřijímá, že mě prsa pod těžkou váhou bolí, že se mi s nimi špatně spí, sportuje... . Důležitější pro mě tehdy bylo asi to, jak mě vnímá okolí, a přišlo mi, že s plným hrudníkem 'mám větší cenu'.“

A pak přišel zlom. „Roky plynuly a já pamatuju, jak jsem poprvý Robimu řekla: 'Já už je asi nepotřebuju.' Začala jsem vnímat, že to, co pro mě v životě měly udělat, už udělaly. Dodaly mi sebevědomí v době, kdy jsem byla zakomplexovaná a měla sebevědomí i psychiku na mrazivým bodě. Udělaly pro mě přesně tu službu, kterou jsem potřebovala, pomohly mi, a já je za to miluju,“ vysvětlila s tím, že dnes už své tělo vnímá jinak. 

„Uctívám ho, dávám si spoustu lásky a chci si ulehčit na všech frontách,“ objasnila a rovnou, pro případné rýpaly, dodala, že by si každý se svým tělem měl dělat, co sám chce. „Důležitý je, aby dělalo šťastnou MĚ. Ať v životě potkáte sebevětšího rozumbradu a experta na váš vlastní život, s úsměvem si zacpěte uši, poslouchejte jenom sami sebe a řekněte si, je to MOJE TĚLO. Však my sami víme, co je pro nás nejlepší,“ radila ostatním.

Teď má sice hrudník o něco 'chudší', ale je šťastná. „Já, protože jsem se těšila 9 měsíců, cítím obrovskou úlevu a krásně se mi dýchá. Spadl mi těžký kámen z hrudníku a já jsem zase o něco víc Já.“

Nezapomněla ani malý dodatek k předchozí force: „Jo a ten zadek? Tak ten je pěkně vydřenej,“ pochlubila se na sociální síti a dodala tak jednoznačně, že zadní partie upravované nemá.

VIDEO: Kamu Rundusová: Kuchařka je na světě a ještě jsem při tom zhubla

Video
délka: 02:19.84

Kamu Rundusová: Kuchařka je na světě a ještě jsem při tom zhubla Igor Březina / BPŽ

Fotogalerie
48 fotografií