Reality hvězda a Barbie v jednom Jessica Alvesová postoupila v únoru dosud nejradikálnější operaci – nechala si chirurgicky změnit pohlaví. Touto proměnou se podle svých slov konečně začala cítit jako žena.

Ohromný podíl radosti z nově nabytého ženství směřovala výhradně své nové vagině, o níž pěla samé ódy. „Je trochu nateklá, ale moc pěkná. Je pružná a sama se lubrikuje. Nemůžu se na ni vynadívat! Bude fungovat stejně jako kterákoliv biologická vagina a za tři měsíce budu schopná přijít o panenství a mít pohlavní styk,“ těšila se Alvesová na budoucnost.

Video: Jak na tom byl umělý "Ken" Rodrigo, současná Barbie Alvesová s penisem po operaci v Praze?

Video
délka: 02:30.55

Jak na tom byl umělý "Ken" Rodrigo, současná Barbie Alvesová s penisem po operaci v Praze? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Po oznámení chirurgické změny pohlaví jí muži nabízeli statisíce za odpanění, nad čímž Jessica kroutila hlavou a přísahala, že věneček ztratí pouze a jedině z lásky. Se změnami svých křivek, proporcí a partií Alvesová zatím nehodlá přestat, další na řadě jsou totiž prsa.

Blesku na sklonku loňského roku přiznala, že se jí současné poprsí nelíbí a chystá si pořídit nové a větší. Svými objemnými silikonovými melouny přitom často a ráda provokuje na sociálních sítích a netváří se, že by ji neuspokojovaly.

Během rekreačního pobytu v Turecku vyměnila Alvesová charakteristický hluboký výstřih za průsvitný zelený župánek. Ač si kvůli striktním pravidlům instagramu o nahotě dala záležet, aby materiál pod tenoučkou látkou příliš nedráždil, zradily ji bradavky, které si prodíraly cestu ven. „Pokud by byl život předvídatelný, přestal by být životem a byl by bez chuti,“ popsala fotografii citátem Eleanor Rooseveltové.

VIDEO: Živý Ken, současná Barbie, litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili!

Video
délka: 00:42.26

Živý Ken, současná Barbie litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
108 fotografií