1. května, tedy v den, kdy si ostatní páry vyznávají svou vzájemnou lásku polibky pod rozkvetlými třešněmi, oznámila zpěvačka Monika Absolonová něco velice nečekaného: Svůj rozchod s Tomášem Hornou, s mužem, s nímž má dva synky, Matouše (2,5) a Tadeáše (5,5). Do té doby šťastně zadaná dáma, která od porodu druhého chlapečka bojovala s kily navíc (byť svým fanouškům se zdála dokonalá dost), nyní drasticky pohubla. Dalo by se říct, že jí stres z konce dlouholetého partnerství snad… svědčí!

Absolonová, která se proslavila nejenom jako sólová zpěvačka, ale také jako hvězda prken muzikálových (zazářila například ve Funny Girl, Evitě či Kleopatře), teď na sociální síti předvedla neskutečnou figurku, jakou se aktuálně pyšní. Podle informací Blesku se jí podařilo shodit již 11 kilogramů! Ve vhodně vybraných šatech dokonale vynikl její útlý pas, boky, jaké by jí mohla závidět nejedna dvacítka, a také její obličej se již nezdál být tak plný jako ještě před pár týdny. Možná tomu ale nahrává také Moničin slušivý krátký sestřih…

VIDEO: Hubnoucí Absolonová na narozeninách Františka Janečka: Uvažuju jít dohola!

Video
délka: 03:12.80

Hubnoucí Absolonová na narozeninách Františka Janečka: Uvažuju jít dohola! David Turek, Lukáš Červený

Sympatická pěnice o hubnutí hovoří již řadu let. Na jejím těle se údajně podepsala zejména dvě těhotenství – při prvním přibrala kolem 20 kilogramů, při tom druhém dokonce něco málo přes 33 kilo. Není tomu tak dávno, co propagovala takzvaný půstový režim 16/8. Jak se ale zdá, skutečná proměna přišla až poté, co se jí pod rukama rozpadl vztah, u nějž všichni doufali, že vyústí spíše veselkou… Monika se však rozhodně nemusí bát, že by na „stará kolena“ skončila na ocet. Vypadá báječně a jistě nemá nouzi o ctitele!

Fotogalerie
50 fotografií