Beránek svým zraněním podlehl v tamní nemocnici v noci ze středy na čtvrtek. Potvrdil to organizátor soutěže Muž roku David Novotný s tím, že za modelem ještě stihla odcestovat jeho maminka.

"Tato smutná zpráva mě opravdu hluboce zasáhla. Tonda byl nejúspěšnější vítěz soutěže Muž roku v zahraničí a vracel se do Česka jen za svou maminkou jen několikrát za rok. Vždy jsem se s ním moc rád sešel. Byl to skromný kamarádský kluk, se kterým byla i spousta legrace. Mé myšlenky teď míří k jeho mamince, se kterou měl opravdu krásný vztah. Jsem na Tondu Beránka opravdu hrdý a je škoda každého zmařeného života," řekl Blesku Novotný.

Beránek po vítězství v českém Muži roku v roce 2013 odletěl do Indonésie, aby se zúčastnil finále Mister International, kde skončil na krásném šestém místě.

Jeho charismatu podlehli nejen Češi, ale i lidé v Asii. Nafotil řadu magazínů, mezi něž patří Cosmopolitan či Harper's Bazaar. Velkou příležitost dostal také při přípravě světové reklamy pro Asii na mobilní telefon.

Je to další tragický osud vítěze této modelingové soutěže. Muž roku 2009 Martin Zach zase pouhý den po vítězství v soutěži odjel s kamarády slavit a při skoku do rybníka si vážně poranil páteř. Ochrnul a skončil na invalidním vozíku. 

VIDEO: Připomeňte si Antonína Beránka

Video
Video se připravuje ...

Nejúspěšnější český model Antonín Beránek je nezadaný! Hledá tu pravou! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
22 fotografií

.