V pátek se vzali a víkend měl být ve znamení lásky a duševního (a tělesného) propojení. Bohuš a Lucie si však ani jednoho vůbec neužili, první novomanželské dny jim totiž pokazila roztržka mezi agresivním sousedem a zpěvákovým bratrem, který za nimi přijel na návštěvu.

„V neděli okolo 17. hodiny u nás v bytě v pražských Bohnicích zasahovala policie, kterou jsme volali. Jednalo se totiž o fyzické napadení mého bratra Petra, který byl u nás návštěvě, kdy na něj zaútočil soused, s nímž máme dlouhodobé problémy,“ vysvětlil muzikálový herec serveru ŽivotvČesku.cz.

Na souseda si už několikrát veřejně postěžoval. Prý mu vadí, když Bohuš kouří na balkoně nebo si občas zazpívá. Cigaretový kouř zřejmě nesnesl ani u návštěvy, podle Matuše soused na Petra nejdřív slovně vyjel a poté ho napadl na schodech na patře.

„Kvůli tomu jsme volali policii, která sousedovi domluvila. Musím uznat, že muži zákona se zachovali jako profesionálové," pochvaloval si zpěvák jejich jednání. Mluvčí policie Jan Daněk pro server ŽivotvČesku.cz uvedl, že i přes vyhrocený moment, kdy soused málem shodil Matušova bratra ze schodů, se celý incident nakonec obešel bez napadení a škody na majetku. „Nikdo nechce nic oznamovat, celá věc tak byla vyřešena na místě.“

Dlouhodobé spory s obyvatelem vedlejšího bytu novopečené rodince velmi zasahují do psychické pohody, Matuš před pár dny dokonce požádal fanoušky na sociálních sítích, zda nevědí o nějakém prostorném bytu k pronájmu v jiné lokalitě a se snesitelnějšími sousedy.

VIDEO: Novomanželé Matuš a jeho Lucinka: Tajný plán na svatební noc!

Video
délka: 04:16.44

Novomanželé Matuš a jeho Lucinka: Tajný plán na svatební noc! Petr Macek

Fotogalerie
91 fotografií