Obdařená moderátorka potěšila fanoušky několika novými fotografiemi v plavkách. Svůdné pózičky s vystrčeným dekoltem se na první pohled nijak neliší od stovek jím podobných. Stačí si však snímky pořádně prohlédnout a hned se nabídne několik detailů, za které by se drtivá většina instamodelek styděla, retušovala je jako o život a vinila fotografa, hru stínů nebo konstelaci hvězd. Eva ne.

„Poslední dobou toho mám tak nějak plné kecky. Dotahuji vlastní značku oblečení, nonstop žeru sladké na nervy a udělal se mi ze stresu opar! Ale co už. Tohle je život. Špíčky, opar a kus psího zadku,“ okomentovala moderátorka „nedokonalé“ příspěvky.

Rýpla si nejen do vlastního těla, které v tuto chvíli neoplývá mírami 90-60-90, na zádech se jí tvoří kožní záhyby a rty jí zdobí velký opar, ale i neideálního záběru s nezvaným psím kamarádem v popředí. Takový photobombing by se do užšího výběru řádové influencerky rozhodně nedostal.

„Nic a nikdo není dokonalý, tak co se tím stresovat! Žijte, užívejte a občas nic neřešme,“ pobídla fanoušky Decastelo. „Jako mohla jsem se vyfotit z boku a postavit se na špičky a zatáhnout víc břicho a vyretušovat ksicht, ale co už. Tohle jsem já a mám se ráda,“ dodala sebevědomě na závěr.

VIDEO: Eva Decastelo: Držím přísnou dietu! V čem spočívá?

Video
délka: 04:58.56

Eva Decastelo: Držím přísnou dietu! V čem spočívá? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
65 fotografií