Eva Decastelo, která aktuálně září na televizních obrazovkách v roli drbny ze seriálu Slunečná, je bezesporu krásná žena, která na sociálních sítích baví svými jak sexy, tak i humornými příspěvky. Za poslední rok pochází plno jejích smyslných snímků v plavkách od vody, kde se otužuje, často jenom tak „na přírodno“, tedy jak se říká, na Evu. Takové snímky pak mají velký úspěch u jejích fanoušků, především tedy u těch pánského pohlaví. Ona však své příznivce dokáže bavit i oblečená v plavkách – například když tak trochu neúmyslně natočí scénu jako vystřiženou z populární Pobřežní hlídky.

Na instagram totiž přidala dvě videa. „Na prvním uvidíte, jak otužování vidíme my, otužilci, a na druhém videu to uvidíte z pohledu okolojdoucích,“ žertovala. Zatímco v tom prvním se do vody vrhá pomalu a užívá si studené vody, na tom druhém jenom bleskurychle vběhne do vody a zase z ní rychle capká ven. Slovy klasika, nápad jistě dobrý, výsledky nebyly dobré. S Evinými křivkami v přímém záběru se jenom málokdo dokázal soustředit na vtipné video… a ne na její ňadra v červených plavkách, která se na záznamu rajcovně pohupovala nahoru a dolů, div, že z tenké látky plavek neutekla ven.

VIDEO: Znělka seriálu Pobřežní hlídka - najdete podobnost s Decastelo?

Video
délka: 03:09.68

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka youtube.com, NBC

Jen málokdo si při pohledu na její výstavní dekolt nemohl nevzpomenout na legendární plavčici C.J. Parkerovou v podání vnadné herečky Pamely Andersonové (53), která se podobně ladným (a zpomaleným) způsobem proháněla po plážích v Kalifornii. Chyběl snad jenom červený plovák.

Podoby se známým seriálem si byla vědoma i sama Decastelo, jelikož se ve svých instastories připodobňovala k jinému záchranáři. Jenže ne k Pamele, ale k hlavnímu hrdinovi v podání Davida Hasselhoffa (68)! „Tak prsa se nám klepou s Mitchem zhruba nastejno,“ žertovala kráska, na jejíž nejžhavější snímky z průběhu několika posledních let se můžete mrknout do naší galerie.

Fotogalerie
88 fotografií