Zlatý přívěsek s drahým kamenem dostala od svého muže k Vánocům. „Byl secesní a hodně drahý. Obrečela jsem to a taky jsem se obávala reakce manžela,“ svěřila Blesku moderátorka a také představitelka jedné z vesnických drben primáckého seriálu Slunečná.

Pak se ale stalo něco neuvěřitelného a nečekaného. „Po deseti dnech mi volali, že se šperk našel!“ zaradovala se Eva s tím, že opět věří v poctivost lidí.

Na nových fotkách je navíc Eva sexy jako nikdy. „S fotografem Martinem Šebestou to konečně po čtyřech letech domlouvání klaplo. A jestli si někdo myslí, že takto vypadám po ránu, tak by se mu můj manžel hodně vysmál. Můžou za to kouzelné ručičky vizážistky Silvie Siegr,“ přiznala matka dvou dětí.

Hubne otužováním

Otužování, kterému Eva během zimy propadla, má prý blahodárné účinky nejen na duši, ale i tělo. „Shodila jsem pět kilo, dokonce je fuč i celulitida!“ pochlubila se Decastelo, která se ve Vltavě máčela i v těch nejtřeskutějších mrazech letošní zimy. „Nyní mám nejlepší postavu, jakou jsem kdy měla... Musela jsem to rychle zdokumentovat, než přijde léto a budu zase tlustá,“ dodala se smíchem.

VIDEO: Eva Decastelo: Držím přísnou dietu! V čem spočívá?

Video
délka: 04:58.56

Eva Decastelo: Držím přísnou dietu! V čem spočívá? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
67 fotografií