Byla bezprostřední, nechala se vyfotit a se smíchem říkala: „Nefoťte mě celou, ať nejsou vidět ty bačkory!“ Byla si totiž dobře vědoma toho, že nefotit ty úžasné černé chlupaté papuče prostě nešlo. Ladily dokonale s jejím narozeninovým ohozem, tedy s černými kamašemi a červeným vrškem.

Doma už měla celou rodinu v čele s tatínkem, synem Filipem a bratrem Karlem. „Dárky jsem si ještě nestačila rozbalit, jen ten od tatínka. Dal mi mobil a udělal mi velkou radost. Já totiž dala k Vánocům celé rodině nové mobily, jen sobě ne,“ usmívala se potěšená oslavenkyně.

A hned poprosila svého partnera Radka, ať nám ukáže ten obrovsky těžký třípatrový dort od kamarádky cukrářky. „Z čeho je a jaký je, ještě nevíme. To je překvapení,“ upozornil Radek.

VIDEO: Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Pravda o jejich vztahu!

Video
délka: 01:12.60
Video se připravuje ...

Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Pravda o jejich vztahu! FTV Prima

Lucie se potom ještě pochlubila obří kyticí od Supraphonu. Na skok přijel gratulovat i zpěvaččin manažer Jiří Kouble, který přivezl kytici z ovoce! Ten nejkrásnější dárek ale věnovala zpěvačka svým fanouškům – předtočený online koncert vysílaný zdarma v den jejího jubilea na webových a facebookových stránkách Divadla Lucie Bílé.

„Za kamerou stál můj syn Filip, který vystudoval kameru,“ chlubila se šťastná máma. „Streamovaný koncert je příležitost, jak alespoň zprostředkovaně oslavit narozeniny s lidmi a jak jim dát nějaký dárek. Cítím, že teď je doba, kdy mohu trochu splatit příznivcům to, co pro mě dělají celou moji kariéru, a potěšit i ty, kteří by si třeba nemohli lístek na můj koncert koupit,“ zdůraznila Bílá a šla konečně s rodinou rozkrojit dort.

Fotogalerie
44 fotografií