Sobota 17. duben 2021
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Zataženo, déšť 7°C

Lucie Bílá slaví 55! Kterých 8 osudových mužů zamíchalo kartami jejího života?

/
 • Lucie Bílá slaví 55 let
  7. dubna 2021 ● 15:30

  S muži to Lucie Bílá (55) nikdy neměla lehké. Jak se zdá, tak toho pravého už poznala, ač na prahu padesátky. A i když se jednou rozešli, tak už dva roky žijí svou idylku a zatím to vypadá, že navěky. 

 • 1.

  Tomáš Holý (†21)

  Nejslavnější dětská hvězda své doby, Tomáš Holý, byl Lucčina první velká láska. Byla to ona, která po vztahu s ním toužila. „Tomáš byl v té době sám, rozešel se s dívkou a byl z toho smutný. Kamarád, který se o tom zmínil, mi dal číslo, na které jsem bez rozpaků zavolala. Jmenuji se Lucka a chci s tebou chodit, co ty na to? A on, že jo,“ vzpomínala na seznámení ve své knize „Teď už to vím... Možné je všechno" Bílá.

   

  Holý bydlel jen pár baráků vedle, takže si první rande dali v hospodě na půli cesty. „Tomáš byl o dva roky mladší a najednou jsem to byla já, kdo má pro co žít, o koho se starat. Působil na mě hrozně kladně,“ přiznala zpěvačka. Po krátké době spolu začali bydlet a užívali si jeden druhého.

   

  Pak ale přišel Silvestr roku 1989. Krátce po něm odjela Lucka na delší zájezd na Slovensko. Když se vrátila domů, čekal ji šok. Dozvěděla se, že Tomáš je po smrti. „Po mém odjezdu trávil Tomáš čas na chalupě se svým kamarádem, který měl přezdívku Šlajch. Ve vesnické hospodě se dohodli, že zburcují další známé a uspořádají pořádný tah. Měli něco upito, ale Tomáš chtěl mermomocí řídit. V plné rychlosti narazili čelně do stromu. Šlajch měl odřené koleno, Tomáš byl na místě mrtev,“ vylíčila tragickou událost Lucka, která po jeho smrti několik týdnů ani nevyšla z bytu.

 • 2.

  Petr Kratochvíl (69)

  Producent Petr Kratochvíl se s Lucií seznámil v roce 1993, na samém začátku její kariéry, a to především díky účinkování Bílé v Kratochvílově projektu „Zahrada rajských potěšení". Láska z nich vyzařovala doslova na dálku, přesto se nikdy nevzali. „Petr se choval tak odlišně od všeho, co jsem poznala. Jako by spadl z Měsíce. Věřil mi, a to i přesto, že určitě o mně slyšel samé hrozné věci,“ svěřila se Lucka.

   

  Chvíli nato se Petr s Luckou dohodli, že když je jejich vztah tak báječný a je postaven na lásce, že by to chtělo miminko. V roce 1995 se jim narodil Filip. „Zavřeli jsme se na chalupě, vypnuli mobily a za devět měsíců se narodil Filípek. Kluka jsem si strašně přála,“ prozradila Lucka.

   

  Z romantické lásky se ovšem po čase stal stereotyp. Ke krachu jejich vztahu velkou měrou přispěly i Kratochvílovy milostné úlety. Nakonec se vztah Lucky a Kratochvíla v roce 2000 rozpadl, a to kvůli tomu, že se Kratochvíl zamiloval do Miss  Československa 1992 Pavlíny Babůrkové (48), k níž nakonec odešel, a vychovávají spolu čtyři děti. 

   

 • 3.

  Radek Pokorný (51)

  Vztah s podnikatelem v nemovitostech Radkem Pokorným byl pro zpěvačku pouze krátkým románkem, který neměl dlouhého trvání. Lucie se s Pokorným dala dohromady po rozchodu s Kratochvílem. Během krátké doby následovaly zásnuby, ale po sedmi měsících se rozešli.

   

  Byla to pouze slabá náplast za Petra Kratochvíla,“ prohlásila tehdy zpěvačka.

 • 4.

  Jan Révai (47)

  O moc déle nevydržel ani její další vztah, tentokrát s hercem Janem Révaiem. „Vztah s Jeníčkem byl svým způsobem jakousi kamarádskou vzájemnou výpomocí. Nevěděl, co si má se svou slovenskou milou počít, neměla ani telefon, stále mu někam mizela. Koupila jsem mu telefon pro jeho Slovenku, aby si mohli volat, jenže on si chtěl povídat se mnou. Tak dlouho jsme ty naše lásky řešili, až jsme si jednoho rána všimli, že to začíná vypadat jako náš problém,“ svěřila se Bílá.

   

  Herce brala jako svého mladšího brášku, chybělo ale to hlavní – láska... „Byl to pohodový, nezávazný vztah, ze kterého se nic nebezpečného nemohlo vyklubat – ani velká láska, ani nenávist,“ dodala Lucka. Révai prý měl velmi pěkný vztah i s Filípkem, ale Bílá za krátkou dobu vztah nakonec utnula.

   

  Řekla jsem mu, že toho necháme. Že potřebuje k sobě někoho, kdo ocení jeho vlídnost a laskavost. Jen chabě se bránil, že už nikoho lepšího k sobě nenajde. Za pár měsíců měl vedle sebe krásnou dívku,“ zavzpomínala na Révaie Bílá.

 • 5.

  Stanislav Penk (48)

  Pozounista Stanislav Penk byl prvním mužem, se kterým Lucka stanula před oltářem. Svatba to byla pro většinu veřejnosti velmi nečekaná. Společné štěstí jim ale nevydrželo ani rok.

   

  Vydali společné prohlášení, že jejich manželství končí. „Stáňa se začal měnit před očima, pod rukama. Začalo mu vadit všechno, co se mnou nějak souvisí: má minulost, přítomnost, mé okolí, přátelé, rodina i má práce. Začala z něj padat zlá slova,“ přiznala s odstupem času zpěvačka. Krutou pravdu veřejně prý stejně ale nikdy nepřizná.

 • 6.

  Vašek Noid Bárta (40)

  Přestože Lucie po pádu prvního manželství prohlašovala, že od mužů si chce na nějaký čas odpočinout, krátce nato poznala o čtrnáct let mladšího Václava Noida Bártu.

   

  Jejich vztah zpočátku vypadal jako z románu, a tak nikoho nepřekvapilo, když se v roce 2006 tajně vzali v italském Miláně. Jenže prvního září 2008 Lucie na tiskové konferenci ke Slavíkům oficiálně oznámila rozvod. Dvojice má ale i nadále dobré vztahy a dále spolu hrají i v několika muzikálech.

 • 7.

  Petr Makovička (45)

  Po čase si Lucie našla provozního pražské kavárny Petra Makovičku. Jemu zpěvačka sahala pod ramena. I on měl svalnaté a statné tělo a vousy sestříhané nakrátko. Jejich láska trvala dlouho, Makovička Bílé dělal bodyguarda, asistenta, údržbáře svého domu a nakonec snad i zahradníka. Ze vztahu však vyprchala jiskra a pár se po šesti letech rozešel.

 • 8.

  Radek Filipi (37)

  A stejnou vizáž, jakou měli její předchozí muži, má i o 17 let mladší Radek Filipi, vlastním jménem Fejerčák. Lucii dělal road manažera, a když bylo třeba, tak i bodyguarda. Ačkoliv spolupracovali bez přestávek, jednou už se rozešli, a to na konci listopadu 2017, kdy zpěvačka oznámila konec. 

   

  Miluju svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím. Musela jsem si vybrat, protože Radek Filipi je člověk, na kterého se můžu spolehnout. Stará se o mne, mám ho ráda. Zůstává dál členem mého pracovního týmu,“ tvrdila. 

   

  Ale nic není napořád a milenci v roce 2018 přiznali, že se opět dali dohromady a od té doby jen září a svou lásku dávají velmi otevřeně najevo. 

   

  Fotogalerie
  45 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

jochen84: Na 55 fakt super kost. Zkrátka parádní kočka,které přeji ještě hodně dlouhých let na vrcholu

(08. 04. 2021 02:00)

Amrasha: Penk byl vždy vyhlášený dě◇kař a prospěchář. Nikoho nepřekvapilo, že se tak rychle rozešli

(07. 04. 2021 21:31)

mbmb: chudera jeci a lze !! SEBESTREDNA tupana bez vkusu a bez miry .Atech chlapu po kterych leze je 80

(07. 04. 2021 18:39)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy