Slavná zpěvačka Lucie Bílá na svůj instagram nahrála dva snímky, které na první pohled nijak nesouvisely. Na jednom byla ona, pózující v nádherně vybarveném podzimním listí, druhým byla fotografie jejích rodičů zamlada. Ti se vzali 14. června roku 1960 a prožili bok po boku neuvěřitelných 55 let. Jedna spojitost se ale přece jenom našla – populární pěnici, která se může pyšnit mnoha hudebními cenami, se totiž na prostředníčku leskne zlatý kroužek. A právě ten odkazuje na veselku lidí, co jí dali život…

„S láskou nosím tátův dárek, jeho snubní prstýnek, a denně si představuji ten okamžik, kdy mu ho maminka před šedesáti lety navlékala...“ dojala svými slovy, co šla přímo od srdce, nejenom samu sebe, ale i své fanoušky, jichž má jenom na instagramu téměř 400 tisíc. Její rodiče byli v jejích očích vždy „vzácní, nádherní a plní lásky“. „Jestli jsou andělé převlečeni do lidí, tak jsou to oni dva, Hana Zaňáková a Josef Zaňák,“ dodala.

VIDEO: Lucie Bílá po vyléčení z covidu-19: Každému přeju, aby to prožil jako já

Video
Video se připravuje ...

Lucie Bílá po vyléčení z covidu-19: Každému přeju, aby to prožil jako já David Turek, Jan Jedlička

Rodiče jí jsou jistě velkým vzorem, co se pevnosti vztahu týče: Bílá totiž nikdy moc štěstí v lásce neměla. Je dvakrát rozvedená, rok byla ženou hudebníka Stanislava Penka (47), dva roky rockera Václava Noida Bárty (40). Syna Filipa (25) zplodila s jiným svým životním partnerem, producentem Petrem Kratochvílem (69), a aktuálně žije se svalnatým fitness trenérem Radkem Filipim (37). I v něm vidí tato milovnice všeho nadpřirozeného anděla –⁠ ačkoliv trochu jiného než ve svých rodičích. Přezdívá mu totiž „testosteronový anděl“, čímž všem jasně naznačuje, že je její urostlý druh pořádný samec.

Po rodičích podědila alespoň podobu. „To je nádhera. Po tatínkovi rysy a po mamince podoba. Jste úžasná,“ žasly nad Lucií její fanynky, které se shodují, že tvář zdědila především po své mamince Haně (†76), která po dlouhodobých zdravotních nesnázích zesnula před čtyřmi lety. „Teď už vím, po kom jste tak pěkná!“ lichotily jí další fanynky. Negativní reakce, které vyvolalo její nedávné prohlášení, že koronavirové onemocnění je jenom „blbá chřipka“, se tentokrát u jejího vzpomínkového příspěvku neobjevovaly.

VIDEO: "Filípek" Lucie Bílé: Proč jsem se vrátil do Čech? Je to S.O.S.!

Video
Video se připravuje ...

"Filípek" Lucie Bílé: Proč jsem se vrátil do Čech? Je to S.O.S.! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
100 fotografií