Dříve se scéna, kterou Bílá nyní přestavuje, jmenovala Divadlo Ta Fantastika, ovšem nově ponese jméno právě naší Slavice - Divadlo Lucie Bílé. Zpěvačka už vše připravuje a nostalgicky u toho vzpomíná.

Zajímavé ale je, že divadelní scénu vlastní společně s bývalým partnerem Petrem Kratochvílem (69)! „Já jsem týmový hráč. Už od roku 2003, tedy 17 let, je to moje a Petra Kratochvíla. Myslím, že nám to dobře funguje, protože on je člověk, který mě v životě neskutečně ovlivnil,“ vysvětlovala v primáckém pořadu Showtime Bílá. 

Prý se ani nic moc nezmění, jen bude producentovi nyní víc pomáhat. „Tomu divadlu to dlužím. I jemu,“ netají se Lucie, a dokonce přiznává, že každý den podává Petrovi hlášení, jak to pokračuje. „Popravdě řečeno dvacet let jsme v každodenním kontaktu. Jsme pořád na telefonu,“ dodala zpěvačka.

VIDEO: Ústřední písnička filmu Můj příběh: Lucie Bílá ji nazpívala zadarmo!

Video
délka: 02:38.24

Ústřední písnička filmu Můj příběh: Lucie Bílá ji nazpívala zadarmo! Falcon

Není divu, mají spolu ostatně i syna Filipa, a tak dokud byl ještě dítě, a ne dospělý chlap jako nyní, jistě spolu řadu věcí museli domlouvat právě ohledně něj. 

Otázka ovšem je, jestli o tomhle telefonickém propojení ví i Luciin současný partner Radek Filipi (37). Snad má pro svou milovanou pochopení a nežárlí na ni.

VIDEO: Lucie Bílá: Dělat radost příteli je hezké, on mi ji dělá pořád

Video
délka: 01:46.88

Lucie Bílá: Dělat radost příteli je hezké, on mi ji dělá pořád Adam Balažovič

Fotogalerie
67 fotografií