Půvabná rusovláska Tereza Těžká, kterou znají diváci jako jednu z hlavních představitelek nezletilých děvčátek v dokumentu o sexuálních predátorech, na počátku roku šokovala svým přiznáním, že žije v polyamorii. Kromě manžela má ještě jednu přítelkyni a jednoho přítele. Nyní je ale v její domácnosti ještě o trochu více lásky. Na Instagramu totiž ukázala, jak tráví čas během koronavirové pandemie, kdy se dříve nabitý pracovní diář o dost smrsknul.

„A co teda teď děláš, když jako herec nemáš práci v lockdownu?“ napsala na svůj profil okatá mladá žena a ihned ukázala, že svůj čas nikterak nemarní – naopak ho věnuje prospěšné věci. Vypomáhá kočičímu depozitáři, stará se o opuštěná koťátka, což je rozhodně chvályhodné. „U nás jsou teď dny a noci ve znamení hladových bříšek, mléka a bobků. A počůraných tepláků!“ prozradila herečka, která zároveň sdílela i video, na kterém pomocí injekční stříkačky ona rozkošná kočičí miminka krmí.

VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka: Hvězda dokumentu V síti Těžká o milostné polyamorii

Video
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Hvězda dokumentu V síti Těžká o milostné polyamorii FTV Prima

Přitom jen tak mimochodem nechala nahlédnout své followery do svého nabušeného dekoltu a všichni v tu chvíli nejspíš pochopili, čím to asi bude, že je o Těžkou takový zájem. Dokonce tak velký, že se musí o svou lásku dělit s několika partnery.

Přestože tato mladá umělkyně, která kromě V síti „hraje v divadlech (jak se to v dnešní době dá) a seriálech a filmech (jak se to v dnešní době dá)“, má obličej jako porcelánová panenka, ňadra má prostě výstavní.

Fotogalerie
48 fotografií