Dnešní otevřená doba brojí proti všem stereotypům a to dokonce i takovým, že ve zdravém vztahu lze existovat pouze s jedním partnerem a jakékoliv vedlejší styky se pokládají za nevěru. Problematiku polyamorie začala veřejně řešit herečka Tereza Těžká (25), která se proslavila rolí nezletilé dívenky v mrazivém dokumentu V síti, záhy se k tomuto životnímu stylu, kdy osoba žije v několika milostných vztazích současně, přiznala i svůdná modelka Daniela Zálešáková. Se snoubencem Josefem Smolíkem (53) by si sice prý ráda výhledově pořídila miminko, kromě něj však miluje stejnou měrou i partnerku Terezu Nguyenovou.

Zálešáková, která se v roce 2017 účastnila soutěže Miss Czech Republic, kde se umístila jako 2. vicemiss (tedy na pomyslné třetí příčce), tráví nyní svůj volný čas na exotické Kostarice. Na dovolenou pochopitelně vyrazila i s oběma svými partnery. „Z tohoto ráje se nám vůbec nechce, takže ještě dlouhou dobu se nevrátíme do toho šílenství v České republice,“ vzkázala všem svým příznivcům na sociální síti dívka, která na svůj profil denně láduje množství rajcovních momentek od moře. Často na nich pózuje v bikinách a všem dává na odiv své dokonalé tělíčko, které patří jejím dvěma životním láskám.

VIDEO: Jitka vyznává vícečetné vztahy: Rande dohadujeme přes Google kalendář

Video
Video se připravuje ...

Jitka vyznává vícečetné vztahy: Rande dohadujeme přes Google kalendář Matěj Smlsal

„Myslete pozitivně, soustřeďte se na krásné věci, nacházejte je v maličkostech. Posíláme pozitivní vibes a sluníčko do ČR, snad aspoň trochu projde přes ta neustálá mračna. PS: Pamatujte, že jediným vězením je strach a opravdovou svobodou je osvobození od strachu!“ dodala Zálešáková významně. Nejrůznějšími motivačními citáty ostatně nešetří, několik dní zpátky například ke snímku, na němž dala všem nahlédnout hluboko do svého dekoltu, připsala: „Držte svou tvář směrem ke slunci a nikdy neuvidíte stíny.“

Její hluboké myšlenky oceňují svými „lajky“ nejenom fanoušci, ale i kolegyně z modelingové branže – například  modelka s ukrajinskými kořeny Taťána Makarenko (31).

Na fotky krásné Zálešákové v tropickém ráji se můžete mrknout do naší galerie... Ale předem vás musíme varovat, nejspíš jí tu pohodu i relaxaci na zlatavém písku, u šumícího moře a s modrým nebem nad hlavou budete trochu závidět...

VIDEO: Taťána Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní dovolená s mladším podnikatelem! 

Video
Video se připravuje ...

Taťána Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní dovolená s mladším podnikatelem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
48 fotografií