Není pochyb o tom, že je Majk Spirit dítětem štěstěny. Před nějakým časem se oženil, jeho nádherná manželka Maria, modelka ukrajinského původu, porodila v říjnu jejich prvního potomka, daří se mu na hudební scéně i na sociálních sítích… a právě nyní si užívá na luxusní dovolené v Dubaji, kam i vzdor celosvětové pandemii viru covid-19 jezdí nejedna celebrita, tuzemská i zahraniční.

Naposledy se na sociální síti chlubila snímky z Arabských emirátů například Mariana Prachařová (26), dcera herečky Dany Batulkové (62) a Davida Prachaře (62). A rovněž sem plánuje zaletět zpěvačka Monika Bagárová (26) s maličkou dcerkou a přítelem, MMA bijcem Mukhmudem Muradovem (31).

A právě na pobřeží Perského zálivu se rapper Majk Spirit, jenž po skonu české hudební legendy Karla Gotta (†80) vytvořil „oslavnou píseň“ na slavného Slavíka, která byla ve skutečnosti jenom předělávkou jeho hitu Být stále mlád, nyní chlubí nejčerstvějšími záběry své nádherné paní.

Svůdná Maria totiž na pláži i v hotelovém pokoji předvedla nádherně ploché bříško a štíhlé nožky, čili postavičku, jakou jí jistě závidí nejedna žena – a to dokonce i ty, co prozatím ještě nerodily. Takhle skvěle vypadat poté, co devět měsíců nosila pod srdcem dcerku, která nakonec dostala exotické jméno Aria, je prostě zcela neuvěřitelné. Pouhé čtyři měsíce od porodu se dokázala neskutečně rychle zase dostat do kondice!

VIDEO: Kdeže ty loňské sněhy jsou: Slovenský fešák Majk Spirit si v roce 2016 stěžoval, že nemá holku...

Video
délka: 01:38.90
Video se připravuje ...

Slovenský fešák Majk Spirit je v balíku! Holku nemá, ale pro Češky má slabost Markéta Reinischová

Svou manželku Majk natočil nejenom poloobnaženou, ale také s dcerkou v náručí, což mnohé jeho followery nadmíru dojalo. „Dívat se na tak nádhernou ženu, jak se s takovou láskou stará o své dítě, je něco úžasného. Velmi pěkné video, ta láska z videa jen dýchá. Jste úžasný pár a ještě lepší rodiče,“ dojímaly se jeho fanynky na instagramu.

Kromě nich ho svým „lajkem“ ocenila také výše zmiňovaná Bagárová, zpěvačka Tina (36), co se minulé léto rozešla s rapperem  Separem (33) a je tedy na výchovu svých dvou dětí, dcerky Tii Liliany (5) a syna Leonarda (7), nyní sama, herečka Veronika Arichteva(34), maminka malého Luky (necelých 5 měsíců), či zpěvák Ben Cristovao (33).

VIDEO: Spirit s Popovičem málem přišli o nový hit: Smazala ho zhrzená ex!

Video
délka: 04:09.36
Video se připravuje ...

Spirit s Popovičem málem přišli o nový hit: Smazala ho zhrzená ex! Youtube.cz

Fotogalerie
69 fotografií