Nejdřív všechno probíhalo relativně v poklidu. Stovky protestujících přešly z Karlova mostu na Petřín a pak vyrazily zpátky na Staroměstské náměstí, náměstí Republiky a nakonec skončily v dolní části pražského Václaváku, kde jim cestu zatarasili těžkooděnci. To se některým demonstrantům nelíbilo, takže prorazili zábrany. Policie jich několik spoutala na zemi a v téhle vřavě se nevědomky ocitla zpěvačka se svou kamarádkou a psem.

VIDEO: Heidi Janků chystá rekonstrukci za půl milionu: „Nechci sedět na penězích, než mě skolí covid“

Video
délka: 02:30.20

Heidi Janků chystá rekonstrukci za půl milionu: „Nechci sedět na penězích, než mě skolí covid“ Kisa Císařová, Lukáš Červený

„Byl to omyl. V žádném případě jsem tam nešla demonstrovat,“ prohlásila Heidi. „Šly jsme se prostě jen projít do centra, protože v našem lese už znám každý strom. Tak jsme se tam bohužel octly,” řekla deníku Aha! zpěvačka. „Vypadalo to tam opravdu hustě, takže jsme se držely radši dál. Celé to tam zatarasili, takže jsme se ani na Staromák nedostali. Museli jsme jít na druhou stranu,” popsala situaci.

Někteří fanoušci pro to nicméně pochopení neměli, a jakmile zveřejnila selfie z demonstrace, sesypali se na ni. „Nevím, jak se můžete chlubit něčím tak hloupým, jako je účast na této stupidní demonstraci. Covid opravdu existuje a zabíjí bez ohledu na věk či fyzickou kondici jedince,” vpálil jí třeba jeden z nich.

Byla z toho špatná

„Ano, od některých fanoušků jsem to schytala. Nejen na síti, ale rovnou na ulici. Byla jsem z toho docela špatná, protože já tyhle davové akce vůbec nevyhledávám,” dodala Heidi.

VIDEO: Heidi Janků se poohlíží po zajíčcích: Staršího muže bych už nechtěla! 

Video
délka: 02:11.88

Heidi Janků se poohlíží po zajíčcích: Staršího muže bych už nechtěla! Kisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
25 fotografií