„Nikča, Tanja i Radim junior (syn z jiného vztahu, poz. red.) se sesypali. Je to pro ně tragédie. Radim pro ně hodně znamenal,“ prozradil Blesku zdroj blízký rodině.

VIDEO: Rocker Láďa Křížek přiznal: Konec manželství po 30 letech! 

Video
délka: 03:57.36

Rocker Láďa Křížek přiznal: Konec manželství po 30 letech! Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Pařízek, který loni na podzim zachránil televizi Šlágr svého kamaráda Karla Peterky (70), když ji začal pozemně vysílat ve svém multiplexu, podlehl v úterý večer pooperačním komplikacím. Podle informací Blesku měl v posledním roce problémy se zažívacím systémem, které vyvrcholily zákrokem lékařů. Poté pendloval mezi nemocnicí a domovem, protože mu pořád nebylo dobře. Jeho zdravotní stav se zkomplikoval a nakonec zemřel.

Kvůli podlomenému zdraví si hudebník a mediální magnát ani nestihl užít vnoučka Sebastiana, kterého jeho dcera porodila letos v lednu. Viděl ho jen sporadicky, když mu bylo lépe. Podle jeho rodiny byl ale moc rád, že se narodil kluk. Celá Pařízkova rodina od úterý přijímá kondolence a zatím se oficiálně k muzikantově skonu nevyjádřila. Není také jasné, jak to bude s posledním rozloučením, které by kvůli koronavirovým opatřením muselo proběhnout jen za účasti maximálně 10 lidí.

Rozvod kvůli milenkám

Tanja Kauerová se jako zpěvačka nejvíce proslavila v 80. letech, kdy vystupovala právě s Pařízkovou kapelou Citron. Díky tomu se také do Radima zamilovala. Následně se vzali a měli spolu dceru. Manželství ale procházelo neustálými krizemi, jelikož Tanja rok co rok odhalovala, že je jí manžel nevěrný. „Rozvod s Radimem byl velmi stresující a já nemohla zpívat dál,“ popsala před časem. Od muziky utekla ke kosmetice, když si s novým přítelem otevřela v Kamenici u Prahy salon. Na pódia, která jí chyběla, se ale po několika letech vrátila. Jejím současným partnerem je sportovní fyzioterapeut Karel Mališ.

VIDEO: Proměna Ládi Křížka: Po boku nové lásky zhubl dvanáct kilo, teď radí ostatním

Video
délka: 03:16.36

Proměna Ládi Křížka: Po boku nové lásky zhubl dvanáct kilo, teď radí ostatním Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
12 fotografií