S přibývajícími roky se ručička na váze často nemilosrdně posouvá směrem k vyšším číslům. Ovšem zatímco rok narození změnit nelze, výše čísla, které pod námi ukazuje váha, je v moci každého. I když rozhodnout se se sebou něco udělat je jedna věc, ale opravdu zhubnout už je něco úplně jiného. „Nevážím se, ale odhahuji, že jsem zhubl dvanáct kilo. Ještě bych nicméně potřeboval takových sedm kilo dolů,“ pochlubil se Blesku rocker Láďa Křížek.

Nižší váha je samozřejmě odměnou za nastolení zdravého životního stylu a dodržování režimu. Že by ale držel přísné diety, rocker popírá. Za jeho proměnou stojí láska. „Objevili se kolem mě lidé, tedy andělé v podobě lidí, kteří mě svým způsobem vedou,“ naznačil muzikant lehce tajuplně s tím, že jedním z nich by měla být jeho nová partnerka. „Nikdy jsem pořádně nevěděl, jak zhubnout. Bojoval jsem s tím celé věky, od doby, co jsem na scéně. Jsem rád, že se zjevili ti, kteří mě mají rádi a začali mi říkat, co je v pořádku a co už není,“ rozplývá se Láďa Křížek, kterému nová láska pomohla uzdravit srdce po bolestivém konci vztahu s manželkou Taťánou. A muzikant jde ještě dál.

VIDEO: Proměna Ládi Křížka: Po boku nové lásky zhubl dvanáct kilo, teď radí ostatním

Video
Video se připravuje ...

Proměna Ládi Křížka: Po boku nové lásky zhubl dvanáct kilo, teď radí ostatním Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Nejen že se sám stravuje lépe. K hezčím tělům a lepšímu pocitu z nich by muzikant rád pomohl i svým fanouškům. A byť měnit profesi nechce a s kytarou v ruce dál hodlá okouzlovat publikum, terminologií moderní doby by se přesto dal Láďa Křížek označit za takzvaného „food bloggera“. Začal totiž vydávat online recepty na sociálních sítích. „Na svých stránkách ´Láďa Křížek akusticky´ jsem už vařil čokoládu. Dělal jsem i velice rychlý recept z krůty. Ukazuju tam i, z čeho vařím. To je potom alfa a omega toho, že člověk už nemá vanu. Protože já měl břicho, jako bych byl v osmém či devátém měsíci,“ dokázal rocker, že ho stále neopustil smysl pro humor a očividně ani sebereflexe.

VIDEO: Rocker Láďa Křížek přiznal: Konec manželství po 30 letech! Část I. 

Video
Video se připravuje ...

Rocker Láďa Křížek přiznal: Konec manželství po 30 letech! Část I. Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
23 fotografií