Zrovna měl mít volno, když dostal od osudu nepříjemnou ránu: onemocněl koronavirem. „Mám covid-19, britskou mutaci,“ přiznal oblíbený moderátor v pořadu Život ve hvězdách.

Nemoc u něj nemá zrovna lehký průběh a hlavně se ho drží již druhý týden. „Ten první týden, to byl očistec. Já jsem teda naštěstí neměl problém s dýcháním, ale měl jsem vysoké teploty, těch se stále nemůžu zbavit, i když už je to teď vcelku v pohodě,“ uvedl Koranteng s tím, že o čich ani chuť přitom nepřišel.

Zato první tři dny ale pociťoval silné pálení kůže a neuvěřitelnou bolest zad. „Jako když se po vás proběhne kůň,“ přirovnal bolestivé začátky onemocnění. Vzhledem k tomu, že onemocněl ve chvíli, kdy měl volno, své kolegy nijak neohrozil. Jeho parťačka ze zpráv Lucie Borhyová (42) již uvedla, že jí se koronavirus naštěstí vyhnul.

Reye ovšem nejvíc mrzí, že nakazil někoho ze svých nejbližších. „Jsem izolovaný, ale stejně to manželku neochránilo,“ postěžoval si a uvedl, že manželka je pozitivní. Zato jejich děti měly zatím výsledky testů negativní.

VIDEO: Rey Koranteng: Tajná úmluva s manželkou! Aspoň jeden musí přežít

Video
délka: 02:14.74

Rey Koranteng: Tajná úmluva s manželkou! Aspoň jeden musí přežít Markéta Reinischová

Koranteng si navíc ani není vědom, kde k nákaze přišel.  „Všechna opatření jsem dodržoval, nosil jsem roušku, nikam jsem nechodil. Byl jsem buď v práci, nebo doma,“ kroutí nechápavě hlavou moderátor během rozhovoru pro Život ve hvězdách. Podle něj je nemoc velmi zrádná.

„Já už jsem tak nějak podvědomě tušil, že to bude covid, protože jsem nikdy takový stav nezažil. Za svůj život jsem měl chřipky i angíny, ale tohle je tak podivný stav,“ dodal Koranteng. Teď zbývá jen doufat, že se již brzy uzdraví a vrátí se zase za pultík Televizních novin.

VIDEO: Lucie Borhyová o 20 letech na Nově s Korantengem: Je to jako manželství!

Video
délka: 02:57.28

Lucie Borhyová o 20 letech na Nově s Korantengem: Je to jako manželství! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
38 fotografií