Světová topmodelka měla ke svému dědovi Vadimu Petrovovi hodně blízký vztah, a kdykoliv mohla, přiletěla za ním z USA, kde už léta žije. V posledním rozhovoru pro Blesk se svěřila, že podlomené zdraví dědečka ji čím dál častěji vrací do rodné země. 

Proto všechny překvapilo, že Linda nepřiletěla na pohřeb. Je jasné, že v době koronavirové pandemie je to komplikovanější, ale Vojtová by jistě dokázala nemožné, jen aby se s dědou naposledy rozloučila. Jenže teď už je jasné, proč Vojtová několikahodinový let odložila a poslala obří věnec. Na něm byla černá stužka se slovy: Nikdy nezapomeneme. Linda, Josh a nenarozený pravnouček. Kráska, která si před šesti lety zahrála i v reklamě na minerální vody je těhotná! 

CELÝ ZÁZNAM: Pohřeb Vadima Petrova (†88), autora hudby Krtečka i Krkonošských pohádek

Video
Video se připravuje ...

CELÝ ZÁZNAM: Pohřeb Vadima Petrova (†88), autora hudby Krtečka i Krkonošských pohádek Lukáš Červený

A jelikož už s jistotou zná pohlaví miminka, bude to kluk, tak už je ve vyšším stupni těhotenství a dlouhý let by jí nemusel dělat dobře. K tomu smutek ze skonu dědečka, to vše dohromady představuje velké psychické vypětí. 

„Linda je v očekávání a my jsme jako rodina taky o tom mluvili, že když odchází její děda, tak přichází nový život a že aniž bychom v tom chtěli vidět nějakou magii, myslíme si, že by to tak mohlo být. Táta o tom věděl, že bude praděd. Lindě to děťátko přál,“ potvrdil Blesku jiný stav modelky její strýc Vadim Petrov mladší. 

Česká kráska žila 14 let s americkým podnikatelem Jamisonem Ernestem (45). Všichni očekávali, že se vezmou, místo svatby ale loni v červnu přišlo potvrzení jejich rozchodu. Netrvalo dlouho a Linda oznámila zásnuby s nový přítelem, americkým miliardářem Joshuou Sasonem. A teď už je jasné, že se brzy rozrostou o dalšího člena. 

VIDEO: Na slavného otce zavzpomínal i Vadim Petrov mladší

Video
Video se připravuje ...

Na slavného otce zavzpomínal i Vadim Petrov mladší:  David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
37 fotografií