Je to už čtrnáct dní, co se ředitelka Kapky naděje těší z nového potomka. Josef, nositel jména dvou předchozích generací Pizingerů, dělá všem ohromnou radost, včetně fanoušků na instagramu.

Oproti mnohým slavným maminkám Vendula synovu tvář neschovává za emotikony ani ho fikaně nefotí tak, aby byl vidět jen kus hlavičky nebo jen ručka, čehož si početný zástup sledujících nesmírně cení.

Video: Otevřený rozhovor Venduly Pizingerové před narozením syna Josefa

Video
Video se připravuje ...

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Jak moc šťastná Pizingerová je, popsala u nové fotografie svého synka. „Josef. I když je u nás doma teď občas slyšet dětský pláč, tak cítím neskutečný klid... nemám pocit, že kamkoli musím... vše objímá klid a svoboda... dny pomalu letí v souběhu věcí, které se dějí venku,“ napsala procítěně.

„Vše, o čem sním, je láska, i když vím, že je prchavá. A slibuju, že nebudu hledět na to, co a jak by mělo správně být! Protože to stejně nikdo neví,“ dodala dvojnásobná maminka, která malého Josefa stihla seznámit s hlavou rodu Pizingerů, dědem Josefem. Před pár dny také zveřejnila dojemnou momentku, na níž starší syn Jakub (15) drží v náruči svého nového bráchu.

VIDEO: Vendula Pizingerová strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost 

Video
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost Kateřina Štíchová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
66 fotografií