Herečka Alena Doláková, kterou si diváci zamilovali buď jako „zlou sestru“ Holenu z pohádky Tři bratři, anebo z komedie Pepa, se počítá k dalším tuzemským celebritám, které se musely potýkat s koronavirovým onemocněním – podobně jako například zpěvačky Lucie Bílá (54) nebo Hana Zagorová (74), herečka Denisa Pfauserová (31) či herec Václav Kopta (55). Na rozdíl však od hvězdy Sněženek a machrů, krásné zrzce se nevyzpytatelnou nemoc, která pustoší snad celý svět, již podařilo úspěšně porazit. Veřejně to oznámila na svém instagramu.

„Jsem o rok starší. Měla jsem koronu. Nejlepší narozeninový dárek všech dob. Teď už jsem zdravá,“ napsala na sociální síť stručně Doláková, která se proslavila mimo jiné také svými vtipnými fejetony, které sepsala v době, kdy se snažila udělat štěstí v L. A. Tehdy její krátké statě popisovaly těžký život neúspěšné a hlavně neznámé herečky „za velkou louží“, zatímco pilně obcházela konkurzy a účinkovala jako stand-up komička. Nyní každopádně skoro celé září s pozitivním testem na koronavirus musela strávit doma, v izolaci a v karanténě.

VIDEO: Rozhovor s herečkou Alenou Dolákovou

Video
Video se připravuje ...

Rozhovor s herečkou Alenou Dolákovou. Adam Balažovič

Vzhledem k tomu, že se kvůli nemoci nemohla zúčastnit hvězdami velice vyhledávaného Fashion Weeku, podle hesla svého hereckého kolegy Jaroslava Duška (59) „když nemůžeš na červenej koberec, udělej si červenej koberec“, se jaksepatří „vystajlovala“ i doma. „Jsem si jistá, že bych od módní policie dostala titulku ‚nejvíc sexy žena s koronavirem‘,“ vtipkovala Doláková, která svůj „ležérní outfit doplnila i o důvtipné ponožky s motivem bů, který vyjadřuje i její spirit animal“.

Ani virus covid-19 ji tedy nepřipravil o smysl pro humor! Nestyděla se dokonce ani zveřejnit fotku, na níž tvrdě spí ve své posteli, anebo nenalíčená zapózovat s obrovským narozeninovým pugétem, patrně v županu, který se jí pořádně rozhaloval a odkrýval něco málo jejího sošného těla, které si vytvarovala k dokonalosti tancem. Právě tomuto druhu pohybu se kvůli koroně nemohla věnovat. „To mi chybělo v karanténách v celém tom září nejvíc. A že jsem se nemohla s lidmi vídat ani fyzicky, ani online,“ přiznala Doláková v instastories.

VIDEO: Premiéra Tří bratrů: Na plátně se sešli samí sexy muži

Video
Video se připravuje ...

Premiéra Tří bratrů: Na plátně se sešli samí sexy muži Adam Balažovič

Fotogalerie
24 fotografií