Na oslavu narozenin producenta Františka Janečka (76), která se konala minulý týden na terase hotelu NH Praque City, dorazila krásná Andrea Pomeje nejen s řádně hlubokým dekoltem, do kterého se jí nedokázal nikdo nedívat, ale i s černou rouškou s kontroverzním nápisem ve znění: „Největší virus je Babiš. Tím tak chtěla okatá černovláska patrně dát mimo jiné najevo, jak moc jí vadí některá opatření týkající se pandemie covid-19, o kterých rozhoduje právě vláda zmíněného premiéra.

VIDEO: Andrea Pomeje před plastikou poprsí nafotila sexy fotky!

Video
délka: 02:04

Andrea Pomeje před plastikou poprsí nafotila sexy fotky! Thomas Kruchina, Lukáš Červený

Sexy dýdžejka totiž patří mezi mnohé, které opatření značně omezuje v práci a tím i přichází o velkou část příjmu. Už na jaře, když byly dlouhé týdny zavřené kluby, musela Andrea zrušit mnoho vystoupení a nyní s návratem opatření tomu není jinak. I když ta neříkají, že kluby musí být zcela zavřené, nýbrž musí být otevřené pouze do půlnoci, pro mnohé provozovatele nemá smysl na tak krátký čas ani otevírat, a tak kluby zavírají úplně. Tam, kde ale do půlnoci otevřeno zůstává, Pomeje hrát může.

V sobotu například vyrazila do klubu v Kutné Hoře, kde měla jako DJ prostor na hraní od deseti večer až do půlnoční zavíračky. A protože na místě byla navíc s předstihem, komentovala to: „Takhle brzo jsem byla na diskotéce naposledy, když mi bylo patnáct,“ přiznala Andrea Pomeje, že není zvyklá hrát ve večerních hodinách jako spíše v těch nočních. Bohužel ale situace okolo druhé vlny koronaviru se každým dnem stupňuje, a tak to nevypadá, že by si teď mohla zrovna vybírat, kde a v kolik předvede lidem na party své nadupané sety.

VIDEO: Rozverná Andrea Pomeje: Prozradila, kdy porodí druhé dítě

Video
délka: 02:41.68

Rozverná Andrea Pomeje: Prozradila, kdy porodí druhé dítě David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
61 fotografií