Andrea si s Petrem začala ještě za života manžela Jiřího Pomeje. „Dovolím si na to reagovat jedinou věcí. Je to její život. Myslím si, že chytří a citliví lidi si k tomu, co mám za nemoc, udělají obrázek sami. Ona si rozhodla, že bude žít tak, jak žije. Přeju jí hodně štěstí,“ zareagoval před dvěma roky na nový vztah exmanželky Jirka, který už v té době bojoval s rakovinou. Bohužel 26. února 2019 zákeřné nemoci podlehl. 

I když dýdžejka měla vedle sebe oporu v Petrovi, přiznala, že se s odchodem manžela nikdy pořádně nevyrovnala. Ale Plaček je velmi chápavý muž, který Andreu miluje a ustál to. 

VIDEO: Andrea Pomeje před plastikou poprsí nafotila sexy fotky!

Video
délka: 02:04

Andrea Pomeje před plastikou poprsí nafotila sexy fotky! Thomas Kruchina, Lukáš Červený

„V srpnu spolu budeme dva roky a přijde mi to, díky tomu, co všechno jsme museli zvládnout, jako 10 let! Musel ustát moje hodně těžký stavy, které jsem si nesla z minulosti, a jako bonus ke mně ještě dostal do života dceru. Je to ten nejkrásnější pocit, když můžete být ve vztahu sami sebou! Není den, kdy bych za to v duchu nepoděkovala! Miluju tě,“ vyznala se na sociální síti Pomeje, která si společně s Petrem dodělává domek za Prahou. „Miluju vás,“ okomentoval status své lásky Plaček. 

VIDEO: Andrea Pomeje o rozchodu se svalovcem: Musím k psychologovi! Takhle to dál nejde

Video
délka: 36:00.32

Andrea Pomeje o rozchodu se svalovcem: Musím k psychologovi! Takhle to dál nejde Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
60 fotografií