V rámci Křižanského hudebního a divadelního léta se měla včera odehrát předpremiéra romantické komedie Na zlatém jezeře, která stojí právě na Stašové a Frejovi. Herec je ovšem tak psychicky indisponován, že bylo představení v Křižanech u Liberce zrušeno a místo něho avizováno monodrama Shirley Valentine, v němž hraje jen Simona.

Nahazovala mu repliky

„Domluvili jsme se, že bude lepší, když představení zrušíme. Pan Frej na tom opravdu není psychicky dobře. Smrt přítelkyně ho hodně vzala a je to pochopitelné,“ potvrdil deníku Aha! Václav Hanzlíček z pořádající agentury Harlekýn. Navíc hru Na zlatém jezeře začal Frej zkoušet v době, kdy jeho Gábi už ze všech sil bojovala se zákeřnou chorobou. A byla to dokonce ona, kdo mu za Stašovou nahazoval repliky, když romantickou komedii zkoušeli u Frejů v Hostivici na zahradě. Pro Freje je tedy hodně těžké dostat se do postavy Normana, kterého má hrát.

Práce jako záchrana

Stašová je ale přesvědčena, že právě Norman a práce ho zase postaví na nohy. „Láďu teď zachrání jenom práce,“ míní Simona. A v to doufá i Hanzlíček, který počítá s tím, že předpremiéra se přesune na 1. září do Chomutova a 25. září bude Frej se Stašovou excelovat na slavnostní premiéře v pražském Divadle ABC, kde se bude potom inscenace hrát.

Video
Video se připravuje ...

Ladislav Frej už v bydlí s Gábinkou: Pes na stole a překopaná domácnost! 

Fotogalerie
28 fotografií