Během karantény na sobě Iva Pazderková pořádně zapracovala, se stand-up komičkou jste si ostatně mohli skoro každé ráno zacvičit na instagramu a získat její know-how pro vyrýsované tělo a pořádné bicáky, kterými se pyšní.

A že se nemá za co stydět, předvedla i o víkendu, když se s přítelem vydala na nudapláž u Kamencového jezera v Ústeckém kraji. Počasí línému opalování na osušce nepřálo, což Pazderková stejně neměla na pořadu dne – chtěla se pořádně otužit. Inspirovala ji k tomu nejznámější odvážná otužilkyně u nás.

Eva Holubová je nejen fenomenální herečka, úžasná režisérka a fantastická umělkyně obecně. Je především jednou z nejinspirativnějších žen, jaké jsem kdy poznala, a otužilkyně,“ napsala Pazderková k fotografiím, kde nesměle, přesto odhodlaně vstupuje do ledové vody tak, jak ji pánbůh stvořil.

„Evi, dnes jsem už podruhé ponořila své bolavé tělo do studené vody, s myšlenkou na tebe, za chladného počasí a hlasitého smíchojekotu. A nejen to! Bylo to moje první koupání na nudapláži v životě,“ přiznala herečka a vzápětí dodala, že s partnerem vychytali den bez čumilů – pláž měli celou jen pro sebe. Sérii snímků zakončila odvážným selfie, na němž s úsměvem na tváři a prsy zakrytými dlaní pózuje před jezerem.

VIDEO: Iva Pazderková je nejen herečka, ale také švadlena! Tohle si ušila přes noc!

Video
délka: 02:19.61

Iva Pazderková je nejen herečka, ale také švadlena! Tohle si ušila přes noc! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
52 fotografií