„Dělal jsem si z toho srandu. Ovšem čím víc jsem o tom vtipkoval, tím jsem byl trapnější,“ přiznal Blesku bez okolků Tomáš Magnusek. Ten si ze svých těžko uvěřitelných kilogramů, blížících se číslu 200, chtěl kdysi udělat image. Série nepříjemných životních okamžiků a kupící se zdravotní problémy ale režisérovi filmové série Bastardi otevřela oči.

„Moje nejvyšší váha byla sto sedmdesát kilo! Teď je dole šedesát sedm, takže mám asi sto tři kilo,“ prozradil režisér konkrétní čísla s tím, že jeho cílem je dosáhnout hranice rovných sto kilogramů. To mu prý bude stačit. „Já asi neumím být úplně hubený. Člověk se musí pořád hlídat. Hubnutí je matematika. Furt počítáte kilokalorie,“ vyjevil svou přísnou denní realitu Tomáš Magnusek s tím, že si samozřejmě klidně může dát něco sladkého, ale musí to pak hned vysportovat.

Aktuálně je režisér a příležitostný herec (převážně rolí ve svých filmech) dva týdny po operativním výkonu. Kromě zaléčení kýly musel režisér absolvovat odstranění přebytečné kůže a prošel taky sérií liposukcí. Bolestivou rekonvalescenci ale hodlá narušit prací. Jen za několik málo dnů se vrací na plac, kde padne první klapka filmu Stáří není pro sraby. „Vůbec nevím, jak to budu dělat. Jsem blázen,“ zakončil povídání odhodlaný režisér.

VIDEO: Režisér Tomáš Magnusek zhubl neuvěřitelných 70 kilo: Byl jsem trapný, tvrdí.

Video
Video se připravuje ...

Režisér Tomáš Magnusek zhubl neuvěřitelných 70 kilo: Byl jsem trapný, tvrdí. Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
38 fotografií