Australská moderátorka Renee Barghová (33) je stálicí filmových premiér a s oblibou vyzpovídává ty největší hollywoodské hvězdy. Mezi nimi i Brada Pitta, s nímž byla viděna víc než jednou. A panečku, že to mezi nimi pokaždé jiskří! Jejich poslední rozhovor během předávání cen SAG dokonce proběhl s nástinem soukromé schůzky.

Na videu, které Barghová pyšně sdílela na svém instagramu, je opět celá bez sebe a musí se držet, aby na statného představitele Achilla z Tróji hned neskočila. Ke konci Brad šibalsky mrkne do kamery a dvojice opět zavede řeč, tentokrát soukromou. „Během rozhovoru jí Brad několikrát naznačil, že by ji rád vytáhl na večeři. Vyptával se jí, kdy se opět objeví v Los Angeles,“ prozradil americkému serveru New Idea zdroj blízký herci. „Renee je totálně jeho typ,“ dodal. A opravdu, s přimhouřenými očima se moderátorka podobá jeho první exmanželce Jennifer Anistonové (51).

Vznikajícímu románku napovídá fakt, že je Brad obvykle skoupý na slovo. U čarokrásné Barghové se ale zdržuje nejdéle a neudrží jazyk za zuby. Má se za to, že mají společné přátele a od udílení cen už na sebe párkrát narazili. Možná u večeře, možná u něj v posteli.

Z této zprávy nebude šťastná zejména Angelina Jolie (44), která se málem zhroutila, když se její exmanžel sblížil s herečkou Aliou Shawkatovou (31). Pitt ale uvedl, že jsou jenom dobrými přáteli, což nepřesvědčilo nikoho. Co se týče Jennifer, ta je s Pittem opět romanticky spojována, a přestože se vyrojily informace o zásnubách, plánované svatbě a dvojčatech, nic nenasvědčuje tomu, že jsou něco víc než jen přátelé.

VIDEO: Pitt, Streepová a spol.: Jak vzniklo slavné oscarové selfie?

Video
délka: 01:22.41

Pitt, Streep a spol.: Jak vzniklo slavné oscarové selfie? Reuters

Fotogalerie
47 fotografií