Původní let 3. května z americké Tampy do Prahy mu totiž na začátku dubna zrušili. Produkce mu tak hledala jiný spoj. Mezitím ale v Praze zavřeli letiště na celý květen, takže pak ještě museli řešit, jak ho dostat z Frankfurtu do Prahy.

„Nakonec doletěl soukromým letadlem. Vybavili jsme ho na cestu všemi formuláři a potvrzením, že letí do Prahy za prací. Test si nechal udělat v Americe, ale byly trochu nervy, aby dostal včas výsledek a potvrzení od lékaře před odletem, zároveň test nebyl starší čtyř dnů,” prozradil Aha! tiskový mluvčí TV Nova Vojtěch Boháček.

Favoritka Diana Kovaľová (15) to měla divočejší, protože ve Španělsku, kde žije, jsou tak přísná nařizení, že nebylo vůbec jasné, jak ji do Česka dostanou. „Nakonec jsme zvolili cestu autem, i když do poslední chvíle bylo vládní nařízení, že autem nesmí cestovat více než jeden člověk,” řekl mluvčí s tím, že soutěžící je teprve 15 let a výjimka platila jen do 14 let. Hranice nakonec s rodiči přece jen přejeli, ale trvalo to dva a půl dne!

VIDEO: SuperStar: To byla psychiatrie! Chtělo se mi blít! Kat Palo tvrdě zkritizoval soutěžícího

Video
délka: 02:12.04
Video se připravuje ...

SuperStar: To byla psychiatrie! Chtělo se mi blít! Kat Palo tvrdě zkritizoval soutěžícího TV Nova

Fotogalerie
37 fotografií