Modelka Daniela Peštová, životní partnerka zpěváka Pavola Habery (58), patří k ženám, jež mají stejně dokonalou postavu jako před třiceti (a možná i více) lety, kdy v modelingu začínaly. To byly ale doby, kdy se krása nemusela uměle dolaďovat pomocí dodatečných úprav v počítači – a všechny modelky byly v reálu stejné jako na fotografiích. O dost náročnější bylo ale focení samotné: bez polaroidů (pro mladší ročníky vysvětlení: šlo o fotoaparát, ze kterého rovnou lezly fotografie) se zkrátka tehdejší fotografové neobešli.

„Vybrala se póza, cvaknulo se to a pak se na to všichni vrhli, aby se podívali, co je zapotřebí změnit,“ líčila Peštová. „Dnes se všichni vrhnou k monitoru. To už nemá to svoje kouzlo. Polaroidy byly super!“ povzdechla si při vzpomínce na počátky své modelingové kariéry a pochlubila se také fotkou z dávných dob. Leží na ní, oděná jenom v kalhotkách, na hromadě polštářů a dává na odiv své perfektní tělo, které se v průběhu let snad skoro vůbec nezměnilo (jak ostatně dokázala na sociálních sítích docela nedávno, když sdílela svou polonahou fotku z postele).

Její fanoušci s ní vřele souhlasili. „Dnes je modelka každá umělá holka, co dá foto na instagram,“ přitakávali nestárnoucí krásce. „Moderní technika možná to kouzlo nemá, ale vy ho máte stále a stále,“ tvrdili další. A nelze nic jiného než dát jim za pravdu… Daniela totiž neztrácí svůj půvab ani rok před depresivní padesátkou, kdy jsou z mnohých žen již babičky, ani po třech porodech: s lídrem kapely Team má dvě děti, dceru Ellu (17) a syna Paula Henryho (11), zatímco dospělého syna Yannicka (24) má se svým exmanželem Tommasem Butim.

VIDEO: Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli!

Video
délka: 02:30.23

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli! Blesk TV

Fotogalerie
34 fotografií