Úspěch primáckého seriálu Slunečná překvapil i hlavní protagonisty. »Farmářská telenovela« přirostla k srdci beznadějným romantikům, kteří doufají, že to Týna a Janek dají dohromady. Mezi postavami to jiskří už od samého začátku a romantická zápletka je ve výrobě. To je ovšem seriál, na hony vzdálený reálnému světu. Lambora je sice single, Burešová je ale šťastně zadaná s tanečníkem Matyášem Adamcem (20) a s Lamborou jsou pouze přáteli. Tento fakt ovšem mnoho fanoušků nedokáže přijmout.

Takřka od první epizody Evu a Marka fanoušci bombardují zprávami, jak jim to spolu před kamerou sluší a jak by se měli dát dohromady. Oba zprvu zprávy ignorovali, Eva se pak pokoušela některé neodbytné fanoušky srovnat do latě, ale neúspěšně. Slunečná si kvůli koronaviru dala na pár týdnů pauzu od natáčení a tlak pominul, když se ale herci a štáb vrátili na plac tvořit nové neokoukané zápletky, strhla se další lavina zpráv. A to už Burešová nevydýchala.

 „Už mě přestaňte dohazovat Markovi. Nic spolu nemáme a ani mít nebudeme,“ utrhla se na fanoušky na sociálních sítích. Připomněla jim, že je zadaná, a opět zopakovala, že tohle přehnané párování s Markem jí je opravdu nepříjemné. Stejně tak jejímu skutečnému partnerovi. Někdy vztah vykvete na place, toto ovšem není ten případ.

Burešová je s Adamcem skoro rok, z předchozího vztahu s baskytaristou Michaelem Krásným má téměř tříletého synka Nathaniela. Dramat v osobním životě má herečka nad hlavu a nepotřebuje, aby k tomu všemu stále někomu vysvětlovala, že seriál se nerovná realitě.

VIDEO: Do Slunečné míří sexy posila: Herečka Alice Bendová

Video
délka: 00:43.04
Video se připravuje ...

Do Slunečné míří sexy posila: Herečka Alice Bendová FTV Prima

Fotogalerie
72 fotografií