V mužském světě ledního hokeje ženy příliš běžné nejsou, a to ani jako kondiční trenérky, natož jako šéfky celé střídačky. Ovšem výjimky potvrzují pravidlo - hlavním trenérem je sice Karolínin přítel André Niec, ale sexy fitnesska je jeho asistentkou. Když do Ameriky vtrhl koronavirus, tak se i oni dva ocitli bez práce a víc jak dva měsíce byli zavření v apartmánu. Snažili se sehnat letenky domů, ale podařilo se jim to až tento týden. A let to nebyl vůbec příjemný. 

Z původně šestnáctihodinového letu to bylo 30 hodin. Letěli jsme z Charlotte do Newarku, kde jsme měli mít 40 min na přestup. Prý nám ,ukradli' letadlo, tak přistavili nové, které museli vyčistit, doplnit jídlo, atd. To jim trvalo dvě hodiny. Pak zjistili, že má letadlo nějakou závadu, a to zabralo další dvě hodiny. Takže jsme nakonec samozřejmě nestihli navazující let v Amsterdamu a museli čekat 10 hodin na další let,“ popsala cestu z Ameriky Karolína. O to víc to bylo těžší, že s nimi letěl jejich pejsek.

Na letišti v Amsterdamu nakonec vybojovali hotelový pokoj, přespali tam a pak se konečně dostali do Prahy. V Česku chtějí zůstat do doby, než v USA opět začne hokejová sezóna. 

VIDEO: Sexy česká trenérka amerických hokejistů: Některé zimní stadiony sloužily jako márnice!

Video
délka: 27:00.40

Sexy česká trenérka amerických hokejistů: Některé zimní stadiony sloužily jako márnice! Markéta Reinischová

Fotogalerie
68 fotografií