Narození dítěte je vždy důvodem k veselí a pro někoho i k různému stupni dojetí. Volný průchod svým emocím daly známé Češky, které svá přání k Alenině čerstvě narozené dceři svěřily modelčině instagramovému profilu. Pod fotkou levé ruky Aleny Šeredové, kterou za ukazováček a prostředníček drží malá ručička novorozené holčičky, se začaly objevovat dojaté komentáře plné srdíček. Se svým přáním přispěchala i Dagmar Havlová (67).

„Ať je zdravá a šťastná,“ přeje modelčině dcerce někdejší první dáma, na což Alena Šeredová zareagovala v odpovědi srdíčkem. To Nikol Štíbrová (33) se modelce rozhodla pogratulovat jazykem země, ve které Alena Šeredová už dlouhé roky žije. „Auguri“ aneb „Gratuluji,“ omezila se moderátorka na jedno všeříkající slovo. I na to porodem vyčerpaná, přesto šťastná Alena zareagovala emotikonem rudého srdce. Z tria 3v1 se ke gratulacím přidala ještě i Veronika Arichteva(34), která je sama v očekávání.

To Tereza Maxová (48) využila veselé příležitosti, jakým narození potomka bezesporu je, a do svého blahopřání přidala jednu nostalgickou vzpomínku. „Velká gratulace. Já jsem byla v porodnici stejné datum před jedenácti lety,“ napsala Aleně Šeredové kamarádka z řad českých modelek úspěšných v zahraničí. Před jednou dekádou a rokem navíc k tomu totiž tato kráska přivedla na svět dceru Mínu, jejímž otcem je realitní magnát a podnikatel Burak Oymen (48).    

VIDEO: Jak se cítila Alena Šeredová těsně před oficiálním dokončením rozvodu? 

Video
délka: 01:40.35

Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
66 fotografií