Už aby to bylo! Nastávající maminka Markéta Konvičková se svého prvního potomka nemůže dočkat. Se snoubencem pomalu, ale jistě dokončují nové hnízdečko lásky, kde přivítají i společné děťátko, a zpěvaččina maminka je už zaplavila vlastnoručně upletenými hračkami, dečkami a oblečením ve dvou barvách, protože pohlaví ještě stále není známo.

Na své narozeniny se finalistka SuperStar pochlubila těhotenským bříškem. „Ten nejkrásnější dárek k mým dnešním narozeninám. Tak ať ti tam je ještě pár měsíců hezky,“ napsala k fotografii před zrcadlem. Podle malého rozměru bříška to ale spíš vypadá, že spořádala vydatnou večeři, a myslí si to i mnozí fanoušci.

„Jste se moc napapala těch dobrot, co vaříte, že jo?“ vtipkovala jedna komentující. „Kde je ten pátý měsíc?? Takhle já vypadala tak ve 14. týdnu těhotenství, na konci jsem měla buben, jak nevím co,“ podivovala se jiná.

Oproti Vendule Pizingerové (48), která je rovněž v pátém měsíci a už se pyšní vypouleným bříškem, vypadá Konvičková jako na začátku této magické cesty. Je však pravda, že Markéta je velmi štíhlá a na první pohled křehká žena. Kdo ví, třeba nás už za měsíc překvapí pořádným balonem.

VIDEO: Zázračné těhotenství Markéty Konvičkové: Nádor ji připravil o vaječník! Vyšlo to napoprvé.

Video
délka: 36:57.68

Zázračné těhotenství Markéty Konvičkové: Nádor ji připravil o vaječník! Vyšlo to napoprvé. Markéta Reinischová

Fotogalerie
39 fotografií