Tereza Bebarová hraje v nekonečném seriálu od jeho začátku před patnácti lety. Přitom roli Světlany nedostala na poprvé, ale až na podruhé, kdy roli odmítla ukrajinská baletka, která dala přednost tanci před hraním. Od prvních dílů si diváci Světlanu oblíbili, a proto 2. května nemohli uvěřit slovům herečky, že v Ulici končí. 

„To, že končím, mi produkce oznámila už v lednu, byl to pro mě šok, ale možná horší bylo zjištění, že někteří moji kolegové to věděli dřív než já a nikdo mi to neřekl. Musela jsem to tajit, protože jsem s Novou měla podepsanou smlouvu do 30. dubna, a tak jsem to na sociální síť napsala až 2. května,“ vysvětlila v live streamu Blesku herečka. Po tomto statusu na sociální síti se strhla lavina protestů, kdy její fanoušci žádali, aby se do seriálu vrátila. 

„Vůbec jsem netušila, jak lidi mou postavu měli rádi, a za to jim chci moc poděkovat, i za podporu, kterou mi denně vyjadřují. Vážím si i lidí z tvůrčího týmu, kteří bojovali, aby Světlana neskončila. Děkuji všem, ale život jde dál a jsem otevřená všem nabídkám,“ dodala Tereza, která se nedomnívá, že by za jejím koncem bylo moderování soutěže Peče celá země. 

„Nemyslím si to, obě televize o všem věděly. Konec v Ulici mě o to víc mrzí, že jsme jí podřizovala i svůj soukromý život. Když jsem měla v plánu první těhotenství, tak jsem jim to řekla, aby mou roli upravili, stejně tak u druhého, v podstatě znali můj sexuální život. Na druhou stranu jsem po odchodu z Ulice dospěla, a za to děkuji,“ říká Bebarová. 

VIDEO: Tereza Bebarová: Po 15 letech v Ulici vyletěla během chvilky! Proč to tajila čtyři měsíce? 

Video
délka: 25:58.24

Tereza Bebarová: Po 15 letech v Ulici vyletěla během chvilky! Proč to tajila čtyři měsíce? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
30 fotografií