A to ne jen tak. Mladší sestra někdejší missky totiž slavila narozeniny. „Naše Rozárka měla osmnáct a miluje Pobřežní hlídku. Takže na její oslavě nemohla chybět,“ svěřila Eliška Bučková na svém instagramu a ozřejmila tak, proč se navlékla do jednodílných plavek rudé barvy.

A jelikož Rozálie neslavila jen tak nějaké číslo ale vstup do dospělosti, rozhodla se Eliška Bučková vystrojit pořádnou oslavu, i když stále platí nouzový stav kvůli šíření viru covid-19. O to víc si ze sebe misska udělala legraci, aby oslavenkyni aspoň na chvíli přivedla na jiné myšlenky. Do místnosti vítězka soutěže Česká Miss 2008 nejprve laškovně strčila nohu a teprve poté do ní vběhla ve stylu plavčic z legendárního seriálu z konec osmdesátých a následujících devadesátých let.

A protože je třeba být kreativní, místo plováku, se kterým strážci pláží běhali vlnami, si modelka v podpaží nesla složené žehlící prkno. „Video má samozřejmě pokračování, ale další členové naší rodiny se nechtějí veřejně ukazovat v plavkách, šnorchlu a ploutvích,“ vysvětlila modelka, proč záznam končí po jejím laškovném pohození dlouhými vlasy a poskočením slunečních brýlí.     

VIDEO: Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná. 

Video
délka: 02:41.92

Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
56 fotografií