V roce 2019 se ze Zuzany Čaputové stala prezidentka Slovenské republiky, od své inaugurace si získala množství nejenom slovenských, ale i zahraničních srdcí. Je totiž dámou, která umí reprezentovat, vypadá sympaticky a důvěryhodně, vyjadřuje se kultivovaně, vždy je perfektně oblečená, barevně sladěná, načesaná… Zkrátka je hlavou státu, kterou okolní země našim slovenským sousedům nepochybně závidějí.

Přestože na svůj oficiální instagramový účet dává především příspěvky, které se týkají jejích pracovních povinností, jednou za čas se přece jenom podělí i o záběry ze svého soukromí. Například se pochlubila s „důležitým členem své rodiny“, roztomilou fenkou Elou. Anebo ukázala část svého „království“: A to kuchyni, v níž právě pekla dobroty. Pokud jste zvědaví na to, jak to sluší slovenské prezidentce u sporáku, neváhejte a podívejte se do naší galerie…

Mimochodem, věděli jste, že ji v dětství – a nejspíš zcela pochopitelně – ani na okamžik nenapadlo, že se v dospělosti stane jednou z nejdůležitějších osobností celé země, a představovala si pro sebe docela jinou kariéru? „Když jsem byla malá, snila jsem o tom, že budu pěstovat květiny a aranžovat kytice. Život mě dovedl jinam, ale květy mám stále ráda,“ svěřila se Čaputová na sociální síti již před nějakým časem.

VIDEO: Zuzana Čaputová na státní návštěvě na Hradě u prezidenta Miloše Zemana (75)

Video
délka: 10:48.02

Zuzana Čaputová na státní návštěvě na Hradě Blesk TV

Fotogalerie
55 fotografií