Vítězka soutěže Česká Miss 2008 se rozhodla spojit příjemné s užitečným nebo spíše nutným. Jelikož v současné situaci si všichni musí při odchodu z domovů chránit obličej rouškami, pustila se Eliška Bučková do jejich šití. A když si takhle večer otevře lahvinku vína, vůbec jí nevadí, že znehodnotí drahé šaty. „Můj další high fashion výrobek. Zkrátila jsem jedny třpytivé šaty na mini a ze zbytku si ušila roušku. Letošní léto obléknu nejspíš hóóódně minišatů, poněvadž mě to šití takhle po večerech u skleničky začalo bavit,“ přiznala Eliška Bučková na instagramu, jak vypadá její život v karanténě. A na důkaz přidala fotku sebe sama s nasazenou onou ušitou rouškou.  

Pro modelku je tahle situace rozhodně novum. Před vyhlášením nouzového stavu s šaty sice přicházela pravidelně do styku při foceních a na módních přehlídkách, do teď ale nikdy nebyla nucená do nich jakkoli zasahovat nůžkami či jehlou s nití. A jelikož to, že si ušila roušku, je pro Elišku Bučkovou zřejmě velký zážitek, bez povšimnutí tuto skutečnost modelka nenechala ani v instagramové sekci takzvaných stories.  

V nich se modelka dokonce svěřila, jak dlouho jí ušití ochranné masky z ustřižených šatů trvalo. „Tu roušku jsem šila tři hodiny,“ poznamenala Eliška Bučková a dodala, proč jí to zabralo tolik času: „Stále nemám šicí stroj.“ Možná modelku při šití trochu zbrzdila i konzumace vína a její následky. Je celkem známým faktem, že alkohol v krvi na rychlosti a bystrosti nikomu moc nepřidává.   

VIDEO: Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná 

Video
délka: 02:41.92

Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
45 fotografií