O tom, že populární moderátorka svádí boj se zákeřnou nemocí, zřejmě věděli jen její nejbližší. Veřejnost se o tom dozvěděla v úterý, když Aneta Parisková na sociální síť umístila fotku z nemocničního lůžka. 

„V NOÚ jsem první chemoterapií začala svůj dlouhý a náročný boj s rakovinou. Lékařům, sestrám a sanitářkám z kliniky onkohematologie děkuji za profesionální a lidský přístup, a perfektní péči. Všem dobrým a přejícím lidem děkuji za modlitby a podporu,“ vzkázala blondýnka fanouškům. Dle jejího unaveného vzhledu není bitva jednoduchá, ale všichni pevně věří, že nad rakovinou zvítězí.

Aneta vyhrát musí už jen proto, že je matkou tří synů - Daniela (12), Nathana (7) a Gabriela (8). O ty se v poslední době musela starat sama, protože manžel Miroslav dlouhodobě pracuje v USA a v době pandemie koronaviru, kdy jsou uzavřené hranice, není jednoduché se vrátit ke své milované ženě a být jí tou největší oporou. 

„Jsem zvyklá, že nejsme spolu někdy i měsíc, teď to však zřejmě bude několik měsíců. Je to hrozná představa. Ze všech sil se však snažíme myslet pozitivně a usmívat se,“ napsala o svém manželovi Aneta, se kterým je ve styku aspoň přes Skype. 

VIDEO: Nemocná Anička Slováčková: Říkám si, že byla chyba nezvolnit

Video
délka: 02:32.76

Nemocná Anička Slováčková: Říkám si, že byla chyba nezvolnit Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
11 fotografií