Alena Šeredová se rozhodla, že karanténu kvůli pandemii koronaviru zvládne se syny a přítelem Alessandrem Nasim doma v Itálii. Sice si moc přála, aby její rodiče za ní přiletěli do Turína, ale to teď na dlouho nebude možná a nikdo neví, kdy se kráska dostane do Česka a ukáže jim jejich vnučku. Naposledy doma byla v srpnu 2019. 

Starší syn mi to nedávno trochu vyčítal. Říkal, že když to ještě šlo, měli jsme utéct k babičce. Nejvíce mě trápí, že nevím, kdy uvidím naše. Než se otevřou hranice, to asi bude trvat trochu déle. Mrzí mě, že mamina s taťkou svou vnučku kvůli koronaviru hned tak neuvidí,“ svěřila se pro iDnes.cz Alena.

Není to jediná věc, co ji trápí. V porodnici, kde má rodit, se vyskytlo několik případů nákazy koronaviru. Zatím o jiném místě neuvažuje, ale už teď je jasné, že Alessandro u porodu nebude, protože v Itálii stále platí zákaz otců na porodním sále. 

Šeredová to prozradila v odpovědích na sociální síti, kde došlo i na jméno pro dceru. „Nebude to české jméno,“ napsala modelka, jejíž synové mají italská jména – Louis Thomas (12) a David Lee (10) Buffonovi

V těhotenství Alena přibrala zatím jen sedm kilo, netají se tím, že se hlídá a pravidelně cvičí. 

VIDEO: Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích!

Video
délka: 01:40.35

Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
44 fotografií