S velkým potěšením pozorujeme, jak se základna odběratelů Premium obsahu rozrůstá. Jako poděkování za důvěru, kterou v nás vkládáte při čtení exkluzivních článků, teď pro Vás předplatitele spouštíme program speciálních Premium odměn. Každý měsíc na Váš profil připíšeme unikátní odměnu v podobě slevy na produkt nebo službu jednoho z našich partnerů. Využít ji budete moci vždy po celý měsíc. 

Odměnu najde ve svém profilu každý uživatel Blesk Premium a Premium Plus. 

Uživatelé, kteří si předplatné pořídili v mobilní aplikaci (Google Play nebo Appstore) se pro využití odměny musí přihlásit a odměnu si vybrat v profilu na webu. 

Pro měsíc červen jsme si pro vás přichystali odměny ve spolupráci s firmou Electro World. Odměny pro Vás budeme stále obměňovat a rozšiřovat, součástí Premium jsou i nejrůznější soutěže a akce. Tak jako jste mohli začátkem dubna po dobu 14 dní až do Velikonoc v rámci akce Blesk Premium 2 000 Kč na ruku získat každý den odměnu 2 000 Kč nebo roční Premium předplatné v hodnotě 990 Kč. 

Navíc jsme si pro nové uživatele připravili speciální nabídku – první měsíc za 1 Kč.

Nabídka platí pro Blesk, iSport, Reflex a Premium Plus. Nabídka je dostupná pro nové uživatele jak na webu, tak i v mobilních aplikacích.

Nemáte ještě předplatné Blesk Premium? Není nic jednoduššího – objednávejte zde.

Odměna pro Blesk Premium na červen:
Electro World - 12% sleva na TV 
Sleva se vztahuje na celou nabídku segmentu Televize

Slevu lze uplatnit na e-shopu www.electroworld.cz/televize

Pro uplatnění slevy v e-shopu www.electroworld.cz zadejte při objednání v sekci košík v dolní části do pole „Máte kód slevového kupónu?" šestimístný kód opravňující ke slevě.

Platnost kódu (slevy) je do 30. 6. 2020 a lze jej využít pouze jedenkrát. Slevy nelze sčítat.